Bezpieczeństwo personelu i pacjentów to priorytet każdej placówki medycznej. Pomieszczenia, powierzchnie, urządzenia powinny być dezynfekowane i wolne od groźnych bakterii, wirusów i grzybów. Skuteczność tych czynności zależy od odpowiedniego doboru metod, urządzeń i środków dezynfekcyjnych. Poniżej prezentujemy całą gamę sprzętu niezbędnego w czasie zagrożenia epidemicznego, do użytku zarówno w placówkach medycznych, jak i firmach, gabinetach, czy miejscach użyteczności publicznej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Znajdują się tu urządzenia do dekontaminacji pomieszczeń, bramki z bezdotykową detekcją temperatury, urządzenia odkażające, komory wykorzystywane do transportu potencjalnie zakażonych pacjentów. Ponadto posiadamy w ofercie niezwykle skuteczne narzędzia do oczyszczania powietrza z wirusów działające w technologii zimnej plazmy oraz coraz popularniejsze skanery temperatury z rozpoznawaniem twarzy. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie służymy wykwalifikowanym doradztwem.

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl