zur Kasse insgesamt: 0,00 €

Podstawowe wyposażenie każdej placówki medycznej to szeroko rozumiane meble lekarskie. W zależności od przeznaczenia mogą być to łóżka szpitalne, szafki medyczne, fotele, wózki, stoły zabiegowe czy stoliki opatrunkowe. Znajdziecie tu Państwo większość wyposażenia meblowego do sal łóżkowych oraz zabiegowych,
w tym łóżka proste i elektryczne oraz szafki przyłóżkowe i wózki zabiegowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kategorią „Meble medyczne” oraz pozostałą ofertą naszego internetowego sklepu!

Nasz sklep EGERTON oferuje profesjonalne meble medyczne, których obecność w szpitalach i innych placówkach zdrowotnych jest nieoceniona. W naszej bogatej ofercie znajdują się takie meble do szpitali jak:

Fotele i stoły operacyjne
Fotele i stoły operacyjne to podstawowe wyposażenie szpitali i przychodni. W naszej ofercie zawarliśmy uniwersalne modele regulowane elektrycznie, ale i te bardziej specjalistyczne, które doskonale sprawdzą się w gabinetach: onkologicznych, ginekologicznych, laryngologicznych, okulistycznych czy stomatologicznych.

Łóżka szpitalne
Odpowiednio dobrane łóżka szpitalne przyczyniają się do przyspieszenia procesów leczenia i rehabilitacji. Dbają o wysoki komfort pacjentów, a także ułatwiają codzienną pracę personelu medycznego. Nasza oferta umożliwia wybór spośród łóżek: o zwiększonej nośności, regulowanych elektronicznie lub ręcznie. Cenne porady, które pomogą w wyborze łóżek szpitalnych, znajdziesz na naszym blogu: Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje.

Łóżka składane
Przeznaczone są dla gości odwiedzających chorych – w szczególności dla osób, które spędzają w szpitalu dużo czasu. Łóżka składane są niezbędne na oddziałach dziecięcych, gdzie rodzice często zostają w szpitalach przy swoich dzieciach przez cały czas.

Wózki funkcyjne
Wózki wielofunkcyjne znacznie ułatwiają personelowi pracę podczas wielu procedur medycznych. Każdy z naszych produktów zaprojektowany został, by spełniać odmienne potrzeby – zależne od oddziału, do którego jest przeznaczony. W naszej ofercie znajdują się wózki: anestezjologiczne, ambulatoryjne, opatrunkowe,
chirurgiczne, a także wózki do przewozu leków czy prania.

Z uwagi na duży wybór produktów i różnorodność ich funkcji, kluczem jest odpowiedni dobór oraz konfiguracja dla indywidualnych potrzeb. Dlatego, zanim samodzielnie wybierzecie Państwo meble do szpitala, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie eksperci EGERTON odpowiedzą na pytania i postarają się dostosować ofertę do Państwa wymagań. Mając doświadczenie w kompleksowych
realizacjach oddziałów, z przyjemnością podzielimy się wiedzą i zaproponujemy optymalne rozwiązania. Zapraszamy do współpracy! Dane kontaktowe znajdują się na samym dole strony oraz w zakładce Kontakt.

Meble do szpitali to nie to, czego Państwo szukacie? Zapraszamy do innych kategorii w naszym internetowym sklepie!

 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Napisz, czego szukasz

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Wir sind Mitglied der Schlesisches Netzwerk für medizinische Geräte
Die Desinfektionsgeräte sind vom Nationalen Institut für öffentliche Gesundheit - Staatliche Hygieneanstalt (NIZP-PZH) zertifiziert.
Alle Produkte mit dem Status eines Medizinprodukts sind mit dem CE-Zeichen gekennzeichnet, das die Einhaltung der Anforderungen der Richtlinie 93/42/EWG für Medizinprodukte, die als MDD bezeichnet werden, bestätigt.
nach oben
Shop is in view mode
Vollversion der Webseite
Sklep internetowy Shoper.pl