Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Digitalizacja w służbie zdrowia.

Przytłaczająca ilość czynności administracyjnych oraz wszechobecna biurokracja w służbie zdrowia sprawiały, że pacjent był odsuwany na drugi plan. Na szczęście od pewnego czasu stopniowo wprowadza się pozytywne zmiany – elektroniczne zwolnienia lekarskie i e-recepty stały się standardem. Pandemia Covid19 również przyczyniła się do przyspieszenia dalszych zmian.

Polskie szpitale dążą do usprawnienia pracy personelu a co za tym idzie do poprawy jakości opieki nad pacjentem. Dzięki danym w postaci elektronicznej mamy szybszy dostęp do informacji oraz zmniejsza się ryzyko popełnienia błędu.

Wprowadzenie obowiązku prowadzenia dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej oraz raportowania zdarzeń medycznych, dotyczy nie tylko wprowadzenia komputerów i oprogramowania. To również umożliwienie czynności związanych z możliwością podpisywania dokumentów podpisem elektronicznym oraz skanowaniem dokumentów a także identyfikacją i odczytywaniem kodów produktów itp.

Aby szpital mógł w pełni sprostać nowym technologicznym wymaganiom potrzebny jest odpowiedni sprzęt, taki jak tablety umożliwiające podpis, czytniki e-dowodów oraz skanery kodów i dokumentów.

Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom w służbie zdrowia proponujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i systemy ułatwiające organizację pracy. Z uwagi na doświadczenie we współpracy z jednostkami służby zdrowia, nasze propozycje są dopasowane do istniejących potrzeb i dzięki temu przynoszą pożądane efekty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyposażenia informatycznego dla placówek medycznych dostępnego na stronie https://egerton.pl/pl_PL/i/Digitalizacja-lancucha-wartosci-dla-swiadczeniodawcow-NFZ/95

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl