Istnieje wiele metod i narzędzi, które pozwalają pozbyć się patogenów w pomieszczeniach. Najprostszą metodą jest zamgławianie z użyciem odpowiednich środków biobójczych – tym sposobem w krótkim czasie możemy zdekontaminować całe pomieszczenie, łącznie z jego wszystkimi zakamarkami. Dlaczego zamgławianie jest takie dobre? Jest po prostu bardzo skuteczne i niedrogie. Fumigacja suchą mgłą charakteryzuje się niewielkim zużyciem substancji czynnych i w przeciwieństwie do popularnego ozonowania jest nieszkodliwa dla urządzeń elektrycznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele typów zamgławiaczy adresowanych do różnych zastosowań. Metoda przeznaczona jest przede wszystkim do gabinetów, pomieszczeń biurowych, magazynów i innych użytecznych powierzchni zamkniętych. W ofercie występują stacjonarne i mobilne zamgławiacze z timerem. Ponadto oferujemy fumigatory w pełni automatyczne z możliwością programowania czasu zamgławiania w stosunku do kubatury pomieszczeń. Dysponujemy także urządzeniami do zamgławiania wielkopowierzchniowych przestrzeni z dyszami obrotowymi o 360°, umożliwiającymi dokładne dotarcie aktywnej suchej mgły w każdy zakamarek pomieszczenia.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl