Bariatria

Poznajmy się lepiej

Pomagamy placówkom zwiększyć dostępność usług dla pacjentów z nadwagą i otyłością.

Oferujemy gotowe pakiety sprzętów i towarzyszące im specyfikacje dopasowane pod określony projekt lub dotacje. Pomagamy również w tworzeniu wniosków o dofinansowanie, zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami.

Straż

Oferta

Łóżka, krzesła czy kozetki o zwiększonych gabarytach i dopuszczalnym obciążeniu roboczym jako podstawowe wyposażenie każdej placówki. Specjalistyczne wyposażenie, takie jak bariatryczny system przeciwodleżynowy czy waga ze wskaźnikiem BMI, wspomagające codzienną pracę i opiekę nad osobami ze zwiększona masą ciała. Wózki do transportu o zwiększonych gabarytach i nośności czy podnośnik pacjenta z udźwigiem do 300kg zapewniające bezpieczny transport pacjenta a także ułatwiające codzienne czynności pielęgnacyjne w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Straż

Webinar

“Bariatria - jak przygotować się do leczenia pacjentów z otyłością” - webinar 6 grudnia 2021. Serdecznie zapraszamy na konferencję internetową poświęconą organizacji procesu leczenia pacjentów bariatrycznych. Wydarzenie podzielone zostało na części, w których eksperci będą omawiać zagadnienia takie jak: założenia nowego rozporządzenia Ministra Zdrowia, dostosowanie infrastruktury obiektu do przyjmowania pacjentów z nadwagą czy charakterystyka produktów bariatrycznych.

Straż

O nas

Wspieramy ochronę zdrowia nowoczesnym sprzętem, wyposażamy organizacje publiczne i prywatne. Pomożemy dobrać sprzęt do potrzeb klienta, przeprowadzimy szkolenia produktowe a także pomożemy w uzyskaniu finansowania. Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Po zalogowaniu na naszej stronie dostępne są niezbędne informacje o sprzęcie, takie jak specyfikacje, ceny i terminy dostaw.

Autor

Filip Łopatecki

Product manager i specjalista ds. kontaktów z firmami produkcyjnymi.

Żywo zainteresowany wszelkimi nowinkami technicznymi i technologicznymi. Prywatnie zainteresowany motoryzacją i e- sportem.

Podobne artykuły

Straż

Obecnie praca została znacznie usprawniona.

Patryk Trybulec – Naczelnikiem Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych

Czytaj więcej
Straż

Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka

Halina Śmieja, oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu

Czytaj więcej
Straż

W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję

Marzena Seledyn, oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

Czytaj więcej
Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
5 900,00 zł 5 462,96 zł
szt.
Stalowa szafka przyłóżkowa
Stalowa szafka przyłóżkowa
750,00 zł 694,44 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
14 800,00 zł 12 032,52 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD
logo
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl