Poznaj Nowa
 

Witamy w EGERTON

Naszym celem jest wspieranie ochrony zdrowia nowoczesnym sprzętem

 

Oferta Kontakt
Kontakt

Wyposażamy organizacje publiczne i prywatne

Oferujemy wyposażenie dla szpitali, placówek i służb medycznych, a także innych służb i organizacji użyteczności publicznej. Nasz asortyment obejmuje sprzęt medyczny oraz wyposażenie wspierające ochronę przeciwepidemiczną. Realizujemy zamówienia instytucjonalne. Bierzemy również udział w przetargach. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy doradzimy. W zakładce kontakt znajdziesz dane pracownika odpowiedzialnego za przygotowywanie ofert w ramach zamówień publicznych.

 

Kontakt

 

Kariera

Integrujemy e-commerce i tradycyjny handel

Chcemy być platformą e-commerce dla organizacji publicznych i prywatnych. Jednocześnie utrzymujemy charakter i infrastrukturę tradycyjnej firmy handlowo- usługowej. Jeśli sądzisz, że możesz wnieść swój wkład w tworzenie i realizację tej wizji, zapoznaj się z informacjami w zakładce „Kariera” i prześlij swoje CV.

 

Kariera

 

Blog

Dzielimy się wiedzą

Wiedza, którą się dzielimy dotyczy przede wszystkim sprzętu i jego bezpiecznego użytkowania, choć często przenika się z różnymi dyscyplinami nauk medycznych. Jest to wiedza rzetelna i bazująca na doświadczeniu. Otwartość i śledzenie bieżącej sytuacji pozwala nam reagować na bieżąco na potrzeby klientów, m.in. w kwestiach dotyczących nowych technologii czy usprawnień odnoszących się do bezpieczeństwa i utrzymania czystości.
Więcej na ten temat na naszym autorskim blogu „Od fabryki do kliniki”.

 

Blog

Historia firmy

Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl