Wywiad

Wywiad

Zaufały nam Ochotnicze Straże Pożarne!

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

 

Oferta Katalog
Straż pożarna

 

Pokusiłem się o rozmowę ze Zdzisławem Olejniczakiem, specjalistą ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego. Ciekaw byłem, dlaczego Straż Pożarna kupuje tak dużą ilość zamgławiaczy. Jak można było się domyślać, zakup wynikał z zapotrzebowania na sprzęt do walki z koronawirusem. Pan Olejniczak, oświadczył, iż jego jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia, a przy tym będą spełniać normy jakościowe i techniczne.

Straż pożarna

 

Wygraliśmy całą procedurę i dostarczyliśmy dla Straży Pożarnej kilkanaście potężnych zamgławiaczy typu JetBio. Urządzenia, jak potwierdził Pan Olejniczak, trafiły do jednostek terenowych – Ochotniczych Straży Pożarnych w województwie opolskim. Są tam wykorzystywane do zamgławiania namiotów pierwszego kontaktu rozstawionych przed szpitalami, remiz, wozów strażackich. Czasami nawet strażacy dekontaminują świetlice szkolne po skończonych zajęciach.

Straż pożarna

 

Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych spełniają różne role. Funkcjonując na podległym terenie aktywnie uczestniczą w działaniach wspomagających zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Dowiedziałem się, iż czasami pomagają nawet w transporcie osób starszych na szczepienia. Jednostki terenowe są najbliżej ludności na danym terenie i przez to potrafią najszybciej zareagować. Dlatego naprawdę warto wspierać Ochotnicze Straże Pożarne!

Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl