Wywiad

Wywiad

Starostwo Powiatowe w Będzinie

Patryk Trybulec – Naczelnikiem Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych

 

Oferta Kontakt
Będzin

 

W grudniu 2020 roku Starostwo Powiatowe w Będzinie zakupiło od nas 4 bramki do pomiaru temperatury. Postanowiliśmy porozmawiać na temat ich wykorzystywania z Patrykiem Trybulcem – Naczelnikiem Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych. Dowiedzieliśmy się, że połowa bramek została zainstalowana w budynkach Starostwa Powiatowego, a pozostałe, w ramach użyczenia, trafiły do podległego szpitala.

Będzin

 

Okazało się, że bramki nie tylko mierzą temperaturę ciała osób wchodzących. Pan Patryk Trybulec wskazał, że pomagają one w kontroli dostępu oraz zapanowania nad kolejką, która ustawia się przed urzędem – zwłaszcza przy wydziale komunikacji oraz geodezji, gdzie petentów jest sporo. Zwrócił także uwagę, iż odciążają personel, który do tej pory ręcznie mierzył temperaturę zwykłym termometrem, narażając się tym samym na bliski kontakt z drugą osobą. Obecnie praca została znacznie usprawniona.

Będzin

 

Zapytaliśmy naczelnika, czy zastosowanie bramek temperaturowych nie zwiększa kolejek i nie spowalnia pracy. W odpowiedzi usłyszeliśmy, iż urządzenie udało się ustawić w miejscu kontroli dostępu dla klientów urzędu i też pracowników. Pan naczelnik potwierdził, że działa to bardzo sprawnie, pracownik podchodzi, przykłada dłoń i przechodzi dalej. Portier, czy osoba kontrolująca obserwuje procedurę z daleka, a wcześniej musiała podchodzić indywidualnie do każdego petenta. Było to na pewno bardziej uciążliwe.

Będzin

 

Zapytaliśmy także, czy wystąpiły jakieś trudności podczas uruchamiania urządzenia oraz poprosiliśmy opinię o produkcie. Naczelnik poinformował jedynie o tymczasowym problemie z doprowadzeniem prądu podczas instalacji. Wskazał, iż warto byłoby wprowadzić możliwość obracania wyświetlacza, co mogłoby jeszcze bardziej usprawnić użytkowanie. Na koniec zaznaczył, że bramka cały czas działa pełniąc funkcję prewencyjną i odciąża personel.

Notujemy wszelkie uwagi i sugestie naszych klientów. Pomaga nam to udoskonalać produkty oraz przyczynia się do lepszego dopasowania do oczekiwań naszych partnerów.

Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl