vigo1000x1000.jpg
  • nowość

Łóżko szpitalne na OIOM

6 900,00 zł 6900.00
(netto: 6 388,89 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

Łóżko szpitalne na OIOM

  • Wybór wypełnienia z bogatej palety barw
  • Wygodne sterowanie o każdej porze
  • Jeszcze łatwiejsza eksploatacja i dezynfekcja

VIGO przeznaczone jest przede wszystkim dla programów zaopatrzeniowych, gdzie niezbędny jest krótki termin realizacji zamówienia. Zadzwoń do nas po więcej szczegółów. W kilkanaście dni wyposażymy Twoją placówkę i dostarczymy łóżka dla pacjentów wymagających opieki.

Opis

Łatwiejsza eksploatacja i dezynfekcja

Dla sprawnej i skutecznej dezynfekcji szczyty łóżka oraz platforma leża zostały wykonane z odejmowanego tworzywa. Lekkie panele leża oraz szczyty można zdjąć bez użycia narzędzi, w celu dogłębnego wyczyszczenia najbardziej narażonych na zabrudzenia elementów. Panele leża w postaci płyt pozwalają na bezpieczne przeprowadzenie RKO.

Barierki gwarantujące bezpieczeństwo

Trwałe i estetycznie, dzielone barierki tworzywowe, zabezpieczają pacjenta na całej długości leża. Mogą również służyć jako podparcie przy wstawaniu. Wysokość barierek umożliwia doposażenie łóżka w wysoki materac przeciwodleżynowy a opuszczanie barierek odbywa się bez żadnego wysiłku, dzięki sprężynie gazowej.

Praktycznie nieograniczone możliwości kolorystyczne

Wybór z bogatej palety barw umożliwia dopasowanie kolorystyki sprzętu do wystroju każdego oddziału łóżkowego. Personalizacja łóżka pozwala również na indywidualną konfigurację w pełni dostosowaną do potrzeb użytkowników i pacjentów.

Wygodne sterowanie o każdej porze

Sterowanie odbywa się za pomocą poręcznego pilota z podświetlanymi przyciskami, co ułatwia sterowanie w nocy. Dla zabezpieczenia pacjenta i jego otoczenia przed niechcianymi ruchami elementów łóżka, pilot wyposażono w specjalny kluczyk, który blokuje przyciski.

Dane techniczne

Wysokość: 40-76,5 cm
Długość: 217 cm
Szerokość: 102 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 230 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje

Czytaj więcej 1

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1
 

Nowa realizacja! Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium