Nóż Harmoniczny

Dostępność: na zamówienie klienta
ilość szt.

Nóż Harmoniczny

Opis

Technologia ultradźwiękowa ma tę przewagę nad do tej pory stosowanymi, że nie dochodzi do zwęglenia okolicznych tkanek, tak jak przy użyciu tradycyjnej elektrokoagulacji. Metoda ta zapewnia nie tylko mniejszą traumatyzację tkanek ale i większą elegancję operacji. Zabiegi są krótsze, mniej inwazyjne. Przy użyciu noża harmonicznego ta „chirurgiczna precyzja” jest jeszcze bardziej widoczna - dodaje ordynator Oddziału Klinicznego Położnictwa i Ginekologii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej.
Krótszy czas operacji oznacza mniejsze obciążenie organizmu pacjentów, do tego dochodzi krótszy czas gojenia ran. Operowanie nożem harmonicznym jest prostsze, szybsze i efektywniejsze - podkreślają specjaliści. - Po tych zabiegach nie występuje martwica w tkankach, tym samym pacjentki szybciej wracają do formy, szybciej się regenerują i nie powstają blizny w takim zakresie jak przy użyciu innych technik operacyjnych. Nie stosujemy też materiałów szewnych, nie zostawiamy przez to żadnych ciał obcych w organizmie pacjentek. Na początku nóż harmoniczny będzie wykorzystywany do tych największych, najtrudniejszych operacji, po to by skrócić ich czas i poprawić efektywność

Technologia ultradźwiękowa, wykorzystywana w nożu harmonicznym, ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjną elektrokoagulacją. Przede wszystkim nie powoduje ona zwęglenia okolicznych tkanek, co minimalizuje traumatyzację tkanek i zwiększa elegancję operacji. Dodatkowo, zabiegi z wykorzystaniem noża harmonicznego są krótsze i mniej inwazyjne. Specjaliści podkreślają, że operowanie nożem harmonicznym jest prostsze, szybsze i bardziej efektywne.
Nóż harmoniczny zapewnia również większą precyzję w operacjach, co jest szczególnie ważne w przypadku trudniejszych zabiegów, takich jak usuwanie drobnych narządów czy węzłów chłonnych. Dzięki temu, czas operacji jest skracany, co zmniejsza obciążenie organizmu pacjenta, a także przyspiesza proces gojenia ran. Ponadto, przy użyciu noża harmonicznego nie występuje martwica tkanek, a pacjenci wracają do zdrowia szybciej i bez większych blizn.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Napisz, czego szukasz

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

Didn't find the product you are interested in? Write what you are looking for

Make an appointment with our advisor who will help you find the best solution for you.

Talk to our advisor

He is the administrator of personal data Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 The personal data provided will be used by the administrator only for contact purposes.

Nenašli jste produkt, o který máte zájem? Napište, co hledáte

Domluvte si schůzku s naším poradcem, který vám pomůže najít to nejlepší řešení pro vás.

Promluvte si s naším poradcem

Egerton je správcem osobních údajů sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Poskytnuté osobní údaje budou správcem použity pouze pro kontaktní účely.

Не нашли интересующий вас товар? Напишите, что вы ищете

Запишитесь на прием к нашему консультанту, который поможет вам найти лучшее решение для вас.

Talk to our advisor

Он является администратором персональных данных Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, щипок: 6482773837, Регон: 36121664800000 Предоставленные персональные данные будут использоваться администратором только для связи.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl