Składane łóżko szpitalne

Dostępność: statek - na zamówienie klienta
1 400,00 zł 1400.00
(netto: 1 296,30 zł)
ilość szt.

Składane łóżko szpitalne

Składane łóżko szpitalne Egerton FOLIO jest przeznaczone do wszystkich oddziałów szpitalnych, a zwłaszcza na oddział ratunkowy i izbę przyjęć oraz wszędzie tam, gdzie mogą wystąpić tymczasowe braki miejsc leżących. 

Opis

Składane łóżko FOLIO to rozwiązanie ekonomiczne i praktyczne, niezbędne w każdym szpitalu, gdyż zabezpiecza placówkę na wypadek sytuacji wymagającej natychmiastowego hospitalizowania większej liczby osób. Produkt spełnia wszystkie wymagania stawiane łóżkom szpitalnym. Ramę łóżka wykonaną ze stali węglowej pokryto farbą proszkową, a leże z wkładem piankowym obito z zewnątrz materiałem odpornym na rozdzieranie, ścieranie i przebarwienia. Regulowany kąt nachylenia oparcia pleców zapewnia pacjentowi wygodną pozycję. Łóżko jest wyposażone w uchwyt na worki drenażowe i worki urologiczne oraz na stojak kroplówki. Sześć dużych kół usprawnia jego przemieszczanie i zwiększa ustawność. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji idealnie nadaje się do szpitali polowych. Doskonale sprawdza się w sytuacji awaryjnej, a w razie konieczności może służyć pacjentowi przez dłuższy czas. 

Dane techniczne

Długość rozłożonego łóżka: 191 cm
Długość złożonego łóżka: 33 cm
Szerokość: 77 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 175 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Logistyka szpitalna

Czytaj więcej 1
 

Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje

Czytaj więcej 1

Szpitalne Niebo

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl