viki1000x1000.jpg
  • nowość

Stalowa szafka przyłóżkowa

650,00 zł 650.00
(netto: 601,85 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

Stalowa szafka przyłóżkowa

VIKI to szafka o wzmocnionej konstrukcji w całości wykonana ze stali malowanej proszkowo. Wyposażona jest w dużą zamykaną półkę oraz wysuwaną szufladę zabezpieczoną zamkiem na kluczyk.

Opis

Szafka przyłóżkowa to podstawowy element wyposażenia łóżka szpitalnego. Model VIKI to bardzo ergonomiczna szafka o kompaktowych wymiarach, która zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Wykonana została w całości łatwej do czyszczenia i odpornej na korozję stali malowanej proszkowo, co czyni ją bardzo wytrzymałym produktem.

Szuflada zamykana na klucz

Szafka posiada obszerną zamykaną półkę oraz szufladę do przechowywania rzeczy bardziej wartościowych, zabezpieczoną kluczykiem. Dodatkowo z boku szafki umieszczono wieszak na ręczniki. Wysoką mobilność uławiają cichobieżne koła z możliwością blokady.

Dane techniczne

Długość: 40 cm
Wysokość: 79 cm
Głębokość: 40 cm

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje

Czytaj więcej 1

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1
 

Nowa realizacja! Wojewódzki Szpital im. Mikołaja Kopernika w Łodzi

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium