Urządzenie do dezynfekcji gabinetów

Dostępność: samolot - na zamówienie klienta
3 500,00 zł 3500.00
(netto: 2 845,53 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji: Stan magazynowy 3 szt.

Urządzenie do dezynfekcji gabinetów

BIOBOX to przenośny dyfuzor do zamgławiania pomieszczeń sterowany pilotem, z możliwością programowania czasu pracy i regulacji intensywności rozpylania. Znajduje zastosowanie nie tylko w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia, lecz także w biurowcach, budynkach użyteczności publicznej oraz zabudowaniach gospodarczych i przemysłowych.

Opis

Urządzenie do dezynfekcji gabinetów
Urządzenie do dezynfekcji gabinetów

Urządzenie do dezynfekcji gabinetów

BIOBOX to innowacyjny zamgławiacz pomieszczeń z możliwością programowania cykli pracy, niezastąpiony w sytuacjach zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego, dzięki możliwości zastosowania środków o szerokim spektrum działania bakteriobójczym, wirusobójczym, grzybobójczym, sporobójczym. Wyróżnia się estetyką wykonania, wysoką mobilnością oraz czytelnym, dotykowym panelem sterowania.

Urządzenie do dezynfekcji gabinetów

Wysoka wydajność urządzenia

Urządzenie ze względu na dwie grupy oscylatorów ultradźwiękowych, silny strumień wyrzutowy suchej mgły oraz niezwykle pojemny zbiornik na substancję czynną skutecznie obsłuży jednorazowo powierzchnię nawet do 100 m2. Zamgławiacz może nieprzerwanie pracować 20 godzin, co plasuje te urządzenie w czołówce zaawansowanych fumigatorów.

Urządzenie do dezynfekcji gabinetów

Wybór czasu i siły zamgławiania

BIOBOX posiada wybór intensywności oraz czasu zamgławiania, zatem może być stosowany zarówno w niewielkich gabinetach, biurach czy salach zabiegowych, jak i w dużych kubaturach przemysłowych czy gospodarczych. Co ważne, urządzenie dzięki wymiennym końcówkom może zamgławiać kierunkowo, jak i w sposób rozproszony. Czas potrzebny na usunięcie patogenów waha się od 15 minut do około 3-4 godzin, zależnie od kubatury pomieszczenia oraz rodzaju używanego środka.

Urządzenie do dezynfekcji gabinetów

Uniwersalne zastosowanie w różnych typach pomieszczeń

Kończąc pracę w sali zabiegowej czy biurze wystarczy przy wyjściu załączyć program aby przyjść następnego poranka do zdekontaminowanego miejsca pracy. Zamgławianie można także włączyć zdalnie z bezprzewodowego pilota

Produkty powiązane

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium