Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzący obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk "Zostaje na stronie", aby zapoznać się z treścią strony.
Szuflady różnej wielkości, stojak kroplówki, kosze i pojemniki – wszystko to sprawia, że wózek pomieści potrzebne akcesoria . Zaprojektowany z myślą o największej wygodzie dla personelu i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.
DURO 3 ma wytrzymałą konstrukcję wykonaną ze stali, aluminium oraz wysokiej jakości tworzywa ABS. Dzięki takiej budowie jest łatwy w dezynfekcji i odporny na uszkodzenia mechaniczne.
Zwrotne zapewniają sprawność, zwrotność i komfort prowadzenia, a blokada jazdy na dwóch z nich pozwala na ustabilizowanie pozycji wózka w razie potrzeby. Wygodne poręcze sprawiają, że podjechanie wózkiem do stanowiska pacjenta nie stanowi żadnego problemu, usprawnia jego obsługę na miejscu i podczas transportu.
wersja PL do pobrania PDF
Pobierz katalogDługość: | 77.5cm |
Wysokość: | 108cm |
Głębokość: | 63.5cm |
Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.
1Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.
1Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.
1Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.
1