Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Dotacje
Zrealizuj swój projekt

Kompleksowe wsparcie w pozyskiwaniu dotacji na projekt zdrowotny

Rozwijaj swoje medyczne projekty z naszym wsparciem! Jesteśmy ekspertami w procesie pozyskiwania dotacji z Ministerstwa Zdrowia oraz innych grantodawców. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie programy dotacyjne, dopasowane do unikalnych potrzeb i celów Twojego projektu. Nasz zespół stoi przy Tobie na każdym etapie, od identyfikacji programów, przez wypełnianie wniosków, po monitorowanie postępów i rozliczenia projektów. Osiągnij sukces dzięki naszemu kompleksowemu wsparciu w realizacji Twoich medycznych przedsięwzięć.

 

Skontaktuj się z nami
Dotacje

Zdobądź dotację priorytet FENX.06 dla rozwoju zdrowia - rozwój infrastruktury podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)

Otrzymaj granty na rozwój zdrowia. Skorzystaj z dotacji Priorytetu FENX.06, działanie FENX.06.01, aby wspomóc rozwój infrastruktury Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w tym cyfryzację placówek, rozwój telemedycyny oraz doposażenie i roboty budowlane. Przyznane fundusze 1 056 305 996 zł (UE) pozwolą wzmocnić funkcje diagnostyczne na poziomie POZ oraz wspierać model lecznictwa otwartego, dostosowując go do świadczenia nowych funkcji zdrowotnych.

 

Skonsultuj swój projekt
wsparcie dla opieki psychiatrycznej

Wsparcie dla opieki psychiatrycznej - Priorytet FENX.06 zdrowie

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dotacji na Priorytet FENX.06 Zdrowie, w szczególności dla działania FENX.06.01 - Wsparcie Systemu Ochrony Zdrowia. Skierowane dla Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych (1 i 2 POZIOM REFERENCYJNY). Składaj wnioski między grudniem 2023 a styczniem 2024. Dostępne 149 785 502 zł (UE) pomoże w rozbudowie i przeniesieniu oddziałów psychiatrycznych. Wzmocnij opiekę psychiatryczną dla lepszej przyszłości!

 

Skonsultuj swój projekt
Wsparcie dla Opieki Psychiatrycznej

Wsparcie dla opieki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży - Priorytet FENX.06 zdrowie

Pomagamy uzyskać dotacje na Priorytet FENX.06 Zdrowie, zwłaszcza dla działania FENX.06.01 - System Ochrony Zdrowia. Cel: wyposażenie Ośrodków/ Zespołów Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci (1 POZIOM REFERENCYJNY). Planujemy trzy nabory wniosków między marcem a kwietniem 2024. Do rozdzielenia 44 935 651 zł (UE). Zgłoś się i wesprzyj opiekę psychiatryczną dla dzieci w całym kraju!

 

Skonsultuj swój projekt
Wsparcie dla Rozwoju Opieki

Wsparcie dla rozwoju opieki jednego dnia - Priorytet FENX.06 zdrowie

Przyjmujemy wnioski na Priorytet FENX.06, działanie FENX.06.01, dotyczący Inwestycji w infrastrukturę, sprzęt i wyposażenie Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (AOS) w ponadregionalnych podmiotach leczniczych. Przyczynij się do poprawy dostępu do opieki zdrowotnej, w tym do badań diagnostycznych. Planowany nabór między grudniem 2024 a styczniem 2025 o 958 069 538 zł (UE).

 

Skonsultuj swój projekt
Nasza oferta

Sprawdź produkty według kategorii

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem produktów. Oferujemy sprzęt w kategoriach Healthcare IT i diagnostyka, ogrzewanie pacjenta i blok operacyjny, wyposażenie medyczne i bariatria, zabezpieczenie przeciwepidemiczne oraz części zamienne. Kliknij poniższy przycisk, żeby przejść do podstrony oferta.

 

Przejdź do oferty

Zaufali nam

Nasza oferta

Wybierz sprzęt dopasowany do specjalizacji medycznych

Bariatria, Ginekologia, i położnictwo, Choroby wewnętrzne, Choroby zakaźne, Chirurgia, Geriatria, Psychiatria i Onkologia. Skontaktuj się z nami juz dziś, aby tworzyć efektywne środowisko medyczne.

 

Przejdź do oferty
Serwis

Najlepsze produkty

Sprawdź nasze najlepsze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najlepszymi produktami.
Oferujemy: Ogrzewanie pacjenta, Oświetlenie zabiegowe, Oświetlenie operacyjne, Stoły operacyjne, Łóżka szpitalne, Szafki przyłóżkowe, Fotel bariatryczny, Wózki do transportu

 

Przejdź do oferty

Nasze realizacje

Jak wygląda współpraca?

Często zadawane pytania


Przejdź do sekcji FAQ

Kontakt

Kontakt z nami zajmuje tylko kilka minut

Zadzwoń

Napisz

Discord

Skonsultuj swój projekt

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

 

Przejdź na nasz blog
Dzielimy sie wiedzą

Zobacz wszystkie wpisy

Dostosowanie obiektu medycznego do pacjenta bariatrycznego

Bariatria jest specjalnością medycyny i zajmuje się leczeniem chorobliwej otyłości (BMI > 40). Proces leczenia jest niemożliwy do przeprowadzenia bez wyspecjalizowanego personelu i dedykowanej infrastruktury technicznej.

1

Projekt dostępności – właściwe projektowanie i wykonanie obiektów budowlanych dostępnych dla niepełnosprawnych

Projekt dostępności, nazywany często projektem bez barier, jest to projekt technologiczny, opisujący dostępność do wybranych urządzeń i uwzględniający potrzeby oraz ograniczenia psychiczne i fizyczne użytkownika końcowego.

1

Zasady projektowania obiektów medycznych

Obiektem medycznym można nazwać każdy obiekt, w którym jest prowadzona działalność lecznicza. Może to być gabinet dentystyczny czy poradnia, ale też i szpital kliniczny na tysiąc łóżek. Każdy z nich ma inną, nieraz skrajnie różną, charakterystykę pracy.

1

Funkcjonalność łóżek pobytowych

Łóżka pobytowe wraz z szafą przyłóżkową to podstawowy element wyposażenia każdej sali chorych. W poniższym artykule przedstawimy elementarne cechy tych mebli medycznych.

1
Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
6 200,00 zł 5 740,74 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
20 000,00 zł 16 260,16 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl