Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie ulv

Przez pandemię koronawirusa na znaczeniu przybrały wysokie standardy higieniczne. W wielu miejscach wymagana jest znacznie większa dbałość o bezpieczeństwo. Jednym z najskuteczniejszych sposobów uniemożliwiania rozprzestrzeniania się patogenów jest zamgławianie pomieszczeń, które zyskało na popularności jako szybka i efektywna procedura. 

Na czym polega dezynfekcja metodą zamgławiania?

Zamgławianie to szybka i efektywna metoda dezynfekcji. Specjalne urządzenie zwane zamgławiaczem generuje strumień powietrza o wysokim ciśnieniu, rozpylając w powietrzu mgłę zawierającą środek odkażający. Zamgławianie ULV to skrót z języka angielskiego od ultra-low volume i odnosi się do bardzo małej objętości środka biobójczego, który zostanie odpowiednio zaaplikowany przez zamgławiacz lub osobę go obsługującą. Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie to niezwykle dokładna technika – cząsteczki środka biobójczego docierają do trudno dostępnym miejsc, których tradycyjne mycie mogłoby nie dosięgnąć.  

Jeśli chcesz pozbyć się grzybów, bakterii czy wirusów i tym samym zminimalizować ryzyko ich rozprzestrzeniania się, postaw na zamgławianie. Dezynfekcja tą metodą sprawdzi się w przypadku: 

  • mieszkań i domów;
  • biur i firm; 
  • żłobków, przedszkoli i szkół; 
  • placówek medycznych i karetek pogotowia;
  • instytucji użyteczności publicznej; 
  • restauracji i kawiarni; 
  • komunikacji miejskiej; 
  • lokali usługowych. 

Czas trwania zamgławiania zależy od kubatury pomieszczenia, ale jest to około 15 minut, a kolejny kwadrans należy odczekać przed korzystaniem z pomieszczenia przez ludzi. 

Zapewnij bezpieczeństwo w swoich domu oraz miejscu pracy! Sprawdź profesjonalne zabezpieczenia przeciwepidemiczne w naszym internetowym sklepie Egerton. W naszej ofercie znajdziesz: fumigatory, urządzenia do dezynfekcji, do pomiaru temperatury czy do bezpiecznego transportu pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu. Zapraszamy!   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl