Finansowanie

Finansowanie zakupów i metody płatności 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, informujemy, że nasze produkty są dostępne w połączeniu z usługą finansowania. Oferujemy: sprzedaż ratalną sprzętu medycznego, leasing finansowy i operacyjny. Wykorzystanie poniższych form zakupu umożliwia podniesienie konkurencyjności placówki medycznej i standardów leczenia pacjentów bez obciążania płynności finansowej. Usługi skierowane są zarówno do placówek publicznych, jak i prywatnych. Poszczególne formy finansowania umożliwiają:  spłatę do 60 miesięcy, rezygnację z opłat wstępnych, odłożoną w czasie pierwszą wpłatę.

Szpitale publiczne
 
 
Szpitale niepubliczne
 
 
Prywatne placówki medyczne
 
 
 
Placówki weterynaryjne
 
 
 
Firmy handlowe i organizacje niepubliczne
 
 
 
Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
 
 
 
Jednostki samorządu terytorialnego
 
 
Służby mundurowe
 
 
Zagraniczne instytucje i firmy posiadające NIP UE
 
 
 
 
Płatności krajowe
Płatności zagraniczne

Krajowy Fundusz Szpitalny (KFS)

Krajowy Fundusz Szpitalny jest częścią grupy Nettle i koncentruje się na finansowaniu działalności producentów leków i sprzętu medycznego oraz finansowaniu zakupów sprzętu medycznego przez szpitale. Rozwiązania proponowane przez KFS gwarantują stabilizację finansową i umożliwiają rozwój podmiotom działającym na rynku ochrony zdrowia. Oferta Krajowego Funduszu Szpitalnego skierowana jest do podmiotów publicznych. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, placówki oświatowe, centra zarządzania kryzysowego, służby mundurowe, jednostki samorządu terytorialnego i instytucje kulturalne.

Leasing

Leaselink oferuje leasing na zakupy w naszym sklepie o wartości od 1000 zł do 50 000 zł netto. Cała procedura odbędzie się on-line, niezależnie od pory i dnia tygodnia 24h/7/365. Leaslink to wygodny leasing, od początku do końca, szybko i wygodnie, realizowany jest on line, bez zbędnych formalności. Weryfikacja klienta odbywa się przez internet - wystarczą podstawowe dane z Twojego dowodu osobistego i przelew weryfikacyjny 1zł. Leaselink oferuje dogodny okres spłaty rat od 3 do 48 m-cy. Umowa leasingu zostanie dostarczona kurierem, a po jej podpisaniu zostanie sfinalizowany zakup. Wygodna forma leasingu skierowana jest do sektora prywatnego. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą leasingu prywatne placówki medyczne, kliniki jednego dnia, gabinety i placówki weterynaryjne i podmioty komercyjne.

Metody płatności

Dla płatności krajowych: przelew ręczny, z którego mogą skorzystać wszyscy. Po otrzymaniu numeru konta, należy wykonać przelew w dowolnie wybranym banku oraz przelew automatyczny. Szczególnie zachęcamy do korzystania z tej metody płatności prywatne placówki medyczne, kliniki jednego dnia, gabinety i placówki weterynaryjne. Płatności można dokonać korzystając z następujących banków: mTranser, IPKO, ING, Santander, Pekao24, Millenium Bank, Alior Bank, Credit Agricole, Inteligo, BNP Paribas, Getin Bank, T-Mobile usługi bankowe, Citi Handlowy, e-transfer pocztowy 24. Akceptowanymi metodami płatności są również BLIK - aby dokonać płatności wystarczy wpisać kod blik wygenerowany w swoim banku, oraz karta płatnicza. 

Dla kontrahentów zagranicznych przygotowaliśmy kilka metod płatności: przelew tradycyjny w walucie EURO, przelew natychmiastowy (system SOFORT/KLARNA) oraz płatności przy pomocy PayPal. Wszystkie do zrealizowania w wygodny sposób przez stronę internetową. Oferta skierowana jest do zagranicznych placówek medycznych oraz firm posiadających NIP UE.

Rachunek EUR IBAN: PL38 1750 0012 0000 0000 3262 1198 BIC: PPABPLPK

Rachunek PLN 42 1750 0012 0000 0000 3205 7168

 
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium