Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Finansowanie

Finansowanie zakupów i metody płatności 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, informujemy, że nasze produkty są dostępne w połączeniu z usługą finansowania. Oferujemy: sprzedaż ratalną sprzętu medycznego, leasing finansowy i operacyjny. Wykorzystanie poniższych form zakupu umożliwia podniesienie konkurencyjności placówki medycznej i standardów leczenia pacjentów bez obciążania płynności finansowej. Usługi skierowane są zarówno do placówek publicznych, jak i prywatnych. Poszczególne formy finansowania umożliwiają:  spłatę do 60 miesięcy, rezygnację z opłat wstępnych, odłożoną w czasie pierwszą wpłatę.

Szpitale publiczne
 
 
Szpitale niepubliczne
 
 
Prywatne placówki medyczne
 
 
 
Placówki weterynaryjne
 
 
 
Firmy handlowe i organizacje niepubliczne
 
 
 
Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
 
 
 
Jednostki samorządu terytorialnego
 
 
Służby mundurowe
 
 
Zagraniczne instytucje i firmy posiadające NIP UE
 
 
 
 
Płatności krajowe
Płatności zagraniczne

Krajowy Fundusz Szpitalny (KFS)

Krajowy Fundusz Szpitalny jest częścią grupy Nettle i koncentruje się na finansowaniu działalności producentów leków i sprzętu medycznego oraz finansowaniu zakupów sprzętu medycznego przez szpitale. Rozwiązania proponowane przez KFS gwarantują stabilizację finansową i umożliwiają rozwój podmiotom działającym na rynku ochrony zdrowia. Oferta Krajowego Funduszu Szpitalnego skierowana jest do podmiotów publicznych. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, placówki oświatowe, centra zarządzania kryzysowego, służby mundurowe, jednostki samorządu terytorialnego i instytucje kulturalne.

Leasing

Leaselink oferuje leasing na zakupy w naszym sklepie o wartości od 1000 zł do 50 000 zł netto. Cała procedura odbędzie się on-line, niezależnie od pory i dnia tygodnia 24h/7/365. Leaslink to wygodny leasing, od początku do końca, szybko i wygodnie, realizowany jest on line, bez zbędnych formalności. Weryfikacja klienta odbywa się przez internet - wystarczą podstawowe dane z Twojego dowodu osobistego i przelew weryfikacyjny 1zł. Leaselink oferuje dogodny okres spłaty rat od 3 do 48 m-cy. Umowa leasingu zostanie dostarczona kurierem, a po jej podpisaniu zostanie sfinalizowany zakup. Wygodna forma leasingu skierowana jest do sektora prywatnego. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą leasingu prywatne placówki medyczne, kliniki jednego dnia, gabinety i placówki weterynaryjne i podmioty komercyjne.

Metody płatności

Dla płatności krajowych: przelew ręczny, z którego mogą skorzystać wszyscy. Po otrzymaniu numeru konta, należy wykonać przelew w dowolnie wybranym banku oraz przelew automatyczny. Szczególnie zachęcamy do korzystania z tej metody płatności prywatne placówki medyczne, kliniki jednego dnia, gabinety i placówki weterynaryjne. Płatności można dokonać korzystając z następujących banków: mTranser, IPKO, ING, Santander, Pekao24, Millenium Bank, Alior Bank, Credit Agricole, Inteligo, BNP Paribas, Getin Bank, T-Mobile usługi bankowe, Citi Handlowy, e-transfer pocztowy 24. Akceptowanymi metodami płatności są również BLIK - aby dokonać płatności wystarczy wpisać kod blik wygenerowany w swoim banku, oraz karta płatnicza. 

Dla kontrahentów zagranicznych przygotowaliśmy kilka metod płatności: przelew tradycyjny w walucie EURO, przelew natychmiastowy (system SOFORT/KLARNA) oraz płatności przy pomocy PayPal. Wszystkie do zrealizowania w wygodny sposób przez stronę internetową. Oferta skierowana jest do zagranicznych placówek medycznych oraz firm posiadających NIP UE.

Rachunek EUR IBAN: PL38 1750 0012 0000 0000 3262 1198 BIC: PPABPLPK

Rachunek PLN 42 1750 0012 0000 0000 3205 7168

 
Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
6 200,00 zł 5 740,74 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
20 000,00 zł 16 260,16 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl