NS-s3.jpg
  • nowość

Tablet do podpisu

Dostępność: kołowy - na zamówienie klienta
984,00 zł 984.00
(netto: 800,00 zł)
ilość szt.
Termin realizacji:

Produkt na zamówienie

Na zamówienie

9 dni

Tablet do podpisu

NaturaSign Pad Classic z czarno-białym ekranem i złączem USB jest oficjalnym następcą klasycznych padów naturaSign Pad I i II, których sprzedano już sto tysięcy i które zostały opracowane i wyprodukowane przez firmę StepOver w Niemczech. Choć konstrukcja obudowy wygląda identycznie jak jej poprzedniczka z serii naturaSign Pad Standard, zwiększono rozdzielczość ekranu, dzięki czemu obrazy i tekst są wyświetlane jeszcze lepiej.

  • Stabilność, ergonomia i estetyka w klasycznym stylu
  • Idealny pad do podpisów dla osób prawo- i leworęcznych
  • Zawsze niezawodne funkcje

Opis

Komora izolacyjna
Komora izolacyjna

Stabilność, ergonomia i estetyka w klasycznym stylu

Tablet do podpisów natura Sign Pad Classic jest płaski, ale niezwykle stabilny. Wysoką wytrzymałość zawdzięcza specjalnie wzmocnionym bokom. Standardowy portowi mini-USB i elastyczny, zwijany kabel sprawiają, że urządzenie wygodnie się użytkuje podłączając je zarówno do komputera stacjonarnego jak i do laptopa.

Komora izolacyjna

Idealny pad do podpisów dla osób prawo- i leworęcznych

Dzięki płaskiej konstrukcji i „przyciskiem obrotu” na ekranie, umożliwiającym obrót tabletu do podpisów o 180º a także podpórce pod rękę, osoby prawo- i leworęczne mogą przyjąć optymalną pozycję do pisania. Zintegrowany, monochromatyczny, czarno-biały ekran wyświetla podpis w czasie rzeczywistym i może być używany do wstawiania tekstu, grafiki, fragmentów dokumentów i interaktywnych przycisków.

Komora izolacyjna

Zawsze niezawodne funkcje

NaturaSign Pad Classic posiada wyprofilowany otwór do trzymania rysika, która chroni go podczas transportu, a także otwór, który pozwala na ustawienie urządzenia w pionie. Rysik (naturaPen) jest połączony z urządzeniem, dzięki czemu nie można go zgubić. Dzięki nowemu specjalnemu materiałowi rysik jest szczególnie odporny na zużycie, skutecznie chroni czujnik, zapobiegając jego zarysowaniu. Oprócz wygodnego podpisywania na powierzchni czujnika, możliwe jest również, w pewnym stopniu, wyświetlanie konkretnych tekstów dla każdego klienta. Do wstawiania długich tekstów polecamy urządzenie naturaSign Pad Mobile. Wszystkie modele naturaSign Pad posiadają unikalny numer identyfikacyjny sprzętu (numer seryjny), który umożliwia dokładne przypisanie każdego podpisu do konkretnego tabletu do podpisów.

Dobra cena

Zalety używania tabletu

Brak kosztów drukowania, wysyłania pocztą, faksowania lub skanowania podpisanych dokumentów a co za tym idzie, bardziej wydajna praca i dokładne wykrywanie danych podpisu. Dzięki elektronicznemu podpisywaniu i wysyłaniu dokumentów znacznie szybciej uzyskasz zwrot podpisanych kopii. Nieudany podpis można łatwo poprawić bez straty czasu i papieru. Tablet można również zamontować na stałe do użytku stacjonarnego.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Napisz, czego szukasz

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl