Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Inne instytucje
placówki medyczne

Optymalizujemy projekty inwestycji medycznych na każdym etapie !

Jesteśmy gotowi zoptymalizować wszystkie aspekty Twojego projektu, takie jak:

  • Śćieżki przepływów: personelu, pacjentów, materiałów
  • Infrastruktura techniczna
  • Wyposażenie medyczne
  • Finansowanie
  • Automatyzacja pracy

Popraw z nami efektywność i rentowność działań medycznych.

 

Skontaktuj się z nami
Scieżki przepływów

Ścieżki przepływów

Analizujemy procesy i przepływy pracy w placówkach, co pozwala nam zidentyfikować obszary, w których można wprowadzić usprawnienia. Oferujemy najnowsze technologie i zaawansowany sprzęt medyczny, który pozwala na dokładną diagnozę i skuteczne leczenie.

 

Skonsultuj swój projekt
infrastruktura techniczna

Infrastruktura techniczna

Jednym z kluczowych elementów, na który zwracamy szczególną uwagę w naszych projektach inwestycji medycznych, jest odpowiednia infrastruktura. Jesteśmy świadomi, że innowacyjne i zaawansowane technologie są nieodzowne dla zapewnienia skutecznej opieki pacjentom. Dlatego dążymy do dostarczania najnowszych rozwiązań, które doskonale spełniają wymagania współczesnej medycyny.

 

Skonsultuj swój projekt
wyposażenie medyczne

Wyposażenie medyczne

Zadbaj o komfort swoich pacjentów i pracowników. Pomóż ułatwić pracę osobom bezpośrednio związanym z opieką nad pacjentem. Dobierz funkcjonalne oraz łatwe w obsłudze rozwiązania. Zapewnij komfort i poczucie godności pacjentom z nadwagą i otyłością dzięki odpowiednio wytrzymałemu sprzętowi.

 

Skonsultuj swój projekt
Finansowanie inwestycji

Finansowanie inwestycji

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania dotacji z Ministerstwa Zdrowia oraz od innych grantodawców. Pomagamy w znalezieniu odpowiednich programów dotacyjnych, dostosowanych do unikalnych potrzeb i celów każdego klienta. Nasz zespół ekspertów stoi przy klientach na każdym etapie, począwszy od identyfikacji odpowiednich programów dotacyjnych, przez wypełnianie wniosków, aż po monitorowanie postępów i rozliczenia projektów.

 

Skonsultuj swój projekt

Nasza oferta

Sprawdź produkty według kategorii

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem produktów. Oferujemy sprzęt w kategoriach Healthcare IT i diagnostyka, ogrzewanie pacjenta i blok operacyjny, wyposażenie medyczne i bariatria, zabezpieczenie przeciwepidemiczne oraz części zamienne. Kliknij poniższy przycisk, żeby przejść do podstrony oferta.

 

Sprwadź pełną ofertę

Zaufali nam

Nasza oferta

Odkryj nasz asortyment medycznego sprzętu dostosowanego do specjalizacji

Bariatria, Ginekologia, i położnictwo, Choroby wewnętrzne, Choroby zakaźne, Chirurgia, Geriatria, Psychiatria i Onkologia. Skontaktuj się z nami juz dziś, aby tworzyć efektywne środowisko medyczne.

 

Przejdź do oferty
Serwis

Najlepsze produkty

Sprawdź nasze najlepsze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najlepszymi produktami.
Oferujemy: Ogrzewanie pacjenta, Oświetlenie zabiegowe, Oświetlenie operacyjne, Stoły operacyjne, Łóżka szpitalne, Szafki przyłóżkowe, Fotel bariatryczny, Wózki do transportu

 

Przejdź do oferty

Nasze realizacje

Jak wygląda współpraca?

Często zadawane pytania


Przejdź do sekcji FAQ

Kontakt

Kontakt z nami zajmuje tylko kilka minut

Zadzwoń

Napisz

Discord

Skonsultuj swój projekt

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

 

Przejdź na nasz blog
Dzielimy sie wiedzą

Zobacz wszystkie wpisy

Dostosowanie obiektu medycznego do pacjenta bariatrycznego

Bariatria jest specjalnością medycyny i zajmuje się leczeniem chorobliwej otyłości (BMI > 40). Proces leczenia jest niemożliwy do przeprowadzenia bez wyspecjalizowanego personelu i dedykowanej infrastruktury technicznej.

1

Projekt dostępności – właściwe projektowanie i wykonanie obiektów budowlanych dostępnych dla niepełnosprawnych

Projekt dostępności, nazywany często projektem bez barier, jest to projekt technologiczny, opisujący dostępność do wybranych urządzeń i uwzględniający potrzeby oraz ograniczenia psychiczne i fizyczne użytkownika końcowego.

1

Zasady projektowania obiektów medycznych

Obiektem medycznym można nazwać każdy obiekt, w którym jest prowadzona działalność lecznicza. Może to być gabinet dentystyczny czy poradnia, ale też i szpital kliniczny na tysiąc łóżek. Każdy z nich ma inną, nieraz skrajnie różną, charakterystykę pracy.

1

Funkcjonalność łóżek pobytowych

Łóżka pobytowe wraz z szafą przyłóżkową to podstawowy element wyposażenia każdej sali chorych. W poniższym artykule przedstawimy elementarne cechy tych mebli medycznych.

1
Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
6 200,00 zł 5 740,74 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
20 000,00 zł 16 260,16 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl