Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Media
wygrana

Wygrana w konkursie!

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy dwukrotnie docenieni w konkursie BioMan4R2! Wybranie nas do dwóch projektów jest dla nas niesamowitym osiągnięciem. BioMan4R2 zapewnia wsparcie finansowe dla małych i średnich firm (MŚP) z sektora biotechnologii i technologii medycznych, które można wykorzystać w działaniach związanych ze wspólnymi projektami innowacyjnymi.

 

Czytaj więcej

 

Kariera

Rynek Zdrowia

Rynek Zdrowia to portal o ochronie zdrowia, medycynie, służbie zdrowia - dla lekarzy, menedżerów, polityków i ludzi medycyny. Prezentujemy na nim przegląd najnowszych modeli łóżek szpitalnych, stworzony przez naszą firmę i opublikowany na portalu Rynek Zdrowia. Artykuł szczegółowo analizuje najważniejsze cechy i funkcje poszczególnych łóżek, a także porównuje je z innymi dostępnymi na rynku modelami. Celem artykułu jest pomoc szpitalom i placówkom medycznym w doborze odpowiedniego łóżka dla pacjentów oraz zwiększenie ich komfortu i bezpieczeństwa. Zapraszamy do lektury i skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

 

Czytaj więcej
Kariera

Podcast

"Zapraszamy do wysłuchania podcastu z prezesem naszej firmy. W odcinku omawiamy, jak rozpocząć i ułożyć współpracę z prywatnym lub publicznym podmiotem medycznym. Przedstawiamy odpowiednie kroki i tajniki, jakie należy wziąć pod uwage od samego początku, od momentu wsiadania do samochodu i ruszania w drogę po pierwszą sprzedaż. Podcast dostępny jest na wielu platformach streamingowych. Posłuchaj i dowiedz się jak skutecznie przygotować i przeprowadzić sprzedaż swoich produktów medycznych."

 

Oglądaj

 

Kontakt

Inne materiały

Wiele innych interesujących materiałów znajdziesz na naszym blogu, na którym dzielimy się wiedzą. Wiedza, którą się dzielimy dotyczy przede wszystkim sprzętu i jego bezpiecznego użytkowania, choć często przenika się z różnymi dyscyplinami nauk medycznych. Jest to wiedza rzetelna bazująca na doświadczeniu. Otwartość i śledzenie bieżącej sytuacji pozwala nam reagować na bieżąco na potrzeby klientó, m.in. w ksestiach dotyczących nowych technologii czy usprawnień odnoszących się do bezpieczeństwa i utrzymania czystości. Więcej na ten temat na naszym autorskim blogu "Od fabryki do kliniki"

 

Blog

Kontakt

SUPlift

SUPlift to organizacja łączy tych, którzy mają pomysły, z tymi którzy mają zasoby i odwrotnie, stara się być punktem kompleksowej obsługi dla każdego założyciela, inwestora i talentu. Na blogu znalazł się ciekawy wywiad w języku angielskim z prezesem firmy Błażejem Pancerzem. W rozmowie opowiada on o początkach i historii firmy Egerton, jakie wyzwania stawiał przed nią rynek oraz jakie kroki podjeli, aby stać się liderem w branży. Wszystko to znajdziecie na blogu SUPlift, gdzie zamieściliśmy ten wywiad. To doskonała okazja, aby poznać historię naszej firmy oraz dowiedzieć się jakie kroki zaprowadziły ją do sukcesu. Zachęcamy do lektury!

Czytaj więcej

Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
6 200,00 zł 5 740,74 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
20 000,00 zł 16 260,16 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl