Pomagamy modernizować
placówki medyczne

FAQ
Kontakt

Czy masz pytania?  

Mamy odpowiedzi (cóż, w większości przypadków!) Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego asortymentu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi social media (Facebook, Youtube). Jeśli nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi, której szukasz, po prostu skontaktuj się z nami! 

 

Kontakt

 

Najczęstsze zadawane pytania przez klientów


Jaka jest dostępność towaru?

Odp: W większości przypadków posiadamy towar na stanie magazynowym, w przypadku sprzętu na zamówienie terminy mogą wynosić od kilku dni do kilku tygodni. Zachęcamy do rejestracji na naszej stronie internetowej - zarejestrowani użytkownicy mają podgląd terminów realizacji na poszczególne produkty.

Czy jest możliwość rabatowania ceny?

Odp. Oczywiście, jest możliwość uzyskania rabatu na zamawiany sprzęt. Wysokość rabatów jest uzależniona od rodzaju towaru, wielkości zamówienia oraz naszej dotychczasowej współpracy z Państwem.

Czy transport jest gratis?

Odp. Koszt dostawy towaru jest uzależniony od kilku czynników, min od wielkości zamówienia, wagi przesyłki, odległości. Każdorazowo szacujemy koszt transportu podczas przygotowywania zindywidualizowanych wycen dla Państwa.

Czy kierowca wniesie sprzęt?

Odp. Uzależnione jest to od wagi i gabarytów dostarczanego sprzętu. W przypadku sprzętu o dużych gabarytach lub wadze będzie potrzebna pomoc zorganizowana przez odbiorcę.

Czy pracownik przeszkoli personel po dostawie?

Odp. Szkolenie z dostarczanego sprzętu to nasza standardowa praktyka. Zwykle realizowane jest przy dostawie.

Jak wygląda kwestia gwarancji?

Odp. Oferujemy standardowo 24 miesięczną gwarancję na proponowany sprzęt. Jest możliwość uzyskania dłuższego terminu (nawet do 60 miesięcy) ale wymaga to odrębnej wyceny.

Czy przeglądy gwarancyjne są płatne?

Odp. W ramach gwarancji oferujemy bezpłatne przeglądy dostarczanego sprzętu.

Ile trzeba czekać na serwis w przypadku awarii

Odp. Jest to uzależnione od rodzaju uszkodzenia, rodzaju wymaganych części zamiennych. Większość naszego sprzętu jest produkowana poza granicami Polski więc tutaj ograniczeni jesteśmy szybkością przesyłek, ale staramy się przeprowadzić je tak szybko jak to możliwe.

Gdzie dostarczyliście Państwo sprzęt – prośba o rekomendację

Odp. Lista naszych realizacji jest bardzo obszerna. Zachęcamy do zapoznania się naszymi realizacjami prezentowanymi na stronie. W przypadku niestandardowego lub niszowego produktu możemy przedstawić taką listę na życzenie klienta.

Gdzie można obejrzeć sprzęt przed zakupem

Odp. Część z naszego sprzętu jest możliwa do obejrzenia, przetestowania w naszym magazynie lub showroomie w Zabrzu. Na życzenie klienta możemy wskazać listę geograficznie niedalekich lokalizacji gdzie można zobaczyć dostarczany przez nas sprzęt bezpośrednio u użytkownika.

Czy sprzęt spełnia wymagania zawarte w załączniku?

Odp. W ramach przygotowywania wyceny, załączamy dokładne specyfikacje produktów, ew. na życzenie klienta możemy sprawdzić i porównać czy oferowane produkty zgadzają się z poszukiwanymi.

Czy jest możliwość przesłania specyfikacji?

Odp. Każdorazowo do każdej wyceny dołączamy karty katalogowe oferowanych produktów. 

Czy jest możliwość spotkania?

Odp. jest to kwestia dostępnych terminów oraz odległości. Prosimy o kontakt, postaramy się zaproponować termin na spotkanie dogodny dla obu stron.

Co możecie Państwo zaproponować dodatkowo w określonym budżecie?

Odp. Zachęcamy do zarejestrowania się na naszej stronie. Zarejestrowani użytkownicy widzą dostępność, czas oczekiwania oraz ceny produktów.

Gdzie są ulokowane nasze punkty serwisowe

Odp. Nasz główny serwis zlokalizowany jest w siedzibie firmy w Zabrzu. Dojeżdzamy na serwisy lub organizujemy odbiory sprzętu celem naprawy w naszej siedzibie. Dodatkowo współpracujemy z firmami i serwisami technicznymi na terenie całej Polski.

Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
6 200,00 zł 5 740,74 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
20 000,00 zł 16 260,16 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl