Kariera

Poznajmy się lepiej

Dołącz do naszego zespołu. Prześlij CV już dzisiaj.

Kontakt

Przygotowani do pracy zdalnej

Ciężko pracujemy, ale staramy się robić to tylko w godzinach pracy. To pomaga nam utrzymać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Egerton to miejsce, gdzie znamy się wszyscy osobiście i dbamy o siebie nawzajem. Działamy równie sprawnie jak korporacja, ale atmosfera w pracy i wzajemne relacje w niczym nie przypominają bezosobowych stosunków korporacyjnych.

 

Kariera

Firma prorodzinna

Sami mamy dzieci, więc nie dziwi nas, że czasem trzeba przyjść do pracy z dzieckiem lub pracować z domu, korzystając z komunikatorów i telekonferencji. Z tego względu umożliwiamy wybór formy pracy najbardziej adekwatnej do aktualnych potrzeb. W siedzibie firmy pracownicy mają do swojej dyspozycji m.in. pokój dla dzieci. Z kolei w przypadku konieczności pracy zdalnej zapewniamy wysokiej jakości sprzęt oraz dostęp w chmurze do wszystkich niezbędnych materiałów, szkoleń i aplikacji.

Blog

Przejrzysty system premiowania

W naszej firmie obowiązują jasne warunki wypłacania premii na podstawie wspólnie i indywidualnie osiągniętych celów. Liczy się dla nas przede wszystkim współdziałanie i zaangażowanie. Nasz system doskonale się sprawdza i jednocześnie nas integruje. O sprawach związanych z pieniędzmi i wynikami rozmawiamy otwarcie – zarówno na rozmowach kwalifikacyjnych, jak i w codziennych sytuacjach. Szybki rozwój pozwala nam wspólnie czerpać zyski z naszej pracy.

Blog

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Aktualnie rekrutujemy na następujące stanowiska:

- Specjalista ds. zamówień publicznych

 

APLIKUJ
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl