Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia oddziału szpitalnego, ale to materac jest najważniejszym elementem wyposażenia szpitalnych łóżek. Odpowiednio wybrany materac, dopasowany do potrzeb pacjenta, ma duży wpływ na jego komfort, a niekiedy wręcz na stan jego zdrowia. Chodzi tu zwłaszcza
o specjalistyczne materace przeciwodleżynowe, które przeciwdziałają podrażnieniom i zmianom martwicowym u pacjentów długo leżących, leżących pod respiratorem lub hospitalizowanych. Zachęcamy do zapoznania się z produktami, które proponuje nasz sklep EGERTON!

Odleżyny to trudno gojące się rany, które powstają na skutek stałego ucisku na naczynia tętnicze i żylne. Ta dolegliwość najczęściej dotyka pacjentów, którzy przez długi czas są unieruchomieni w łóżku. Jak wiemy, zdecydowanie lepiej i łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie nie zabrakło takich pozycji jak materace antyodleżynowe.

Materace przeciwodleżynowe – dla zdrowia i komfortu pacjentów
Materace przeciwodleżynowe pomagają tam, gdzie zwykły materac mógłby zaszkodzić. Mikrootwory i odpowiednia wentylacja zapobiegają poceniu się i odparzeniom, a ciche, dyskretne działanie całego systemu przeciwodleżynowego sprawia, że sen i odpoczynek pacjenta nie są zakłócone. Komory materaca są napełniane ciśnieniem w taki sposób, by pobudzać ciało do ciągłych mikroruchów. Tym samym poprawia się ukrwienie i utlenienie skóry.

Systemy przeciwodleżynowe – nowoczesna profilaktyka
Nasz internetowy sklep Egerton oferuje także bardziej zaawansowane rozwiązania, takie jak systemy przeciwodleżynowe. Innowacyjna technologia dobiera odpowiednie parametry do leżącej na materacu osoby (od uwagę brana jest przede wszystkim waga pacjenta). Systemy antyodleżynowe z powodzeniem mogą być
wykorzystywane także do leczenia już powstałych ran odleżynowych. System posiada funkcje, które wspomagają leczenie wszystkich stadiów odleżyn. Urządzenie jest także niezwykle pomocne w procedurach związanych z codzienną opieką pacjentów bezwładnych. EGERTON oferuje również bardziej wyspecjalizowane
produkty – w przypadku systemów przeciwodleżynowych posiadamy bariatryczny system, który przeznaczony jest dla pacjentów z otyłością (do 280kg).

Zaufaj specjalistom
Nasza polska rodzinna firma działa w branży medycznej od ponad 10 lat. Dostarczamy publicznym i prywatnym placówkom medycznym sprzęt potrzebny im do codziennej pracy. W czasie epidemii koronawirusa do naszej oferty włączyliśmy zabezpieczenia przeciwepidemiczne. U nas znajdziecie Państwo także: meble medyczne, urządzenia do transportu pacjenta oraz aparaturę medyczną. Oprócz wysokiej jakości produktów, nasi klienci mogą także liczyć na naszą wiedzę. Dzielimy się nią poprzez profesjonalne doradztwo oraz przygotowywanie treści na naszego bloga firmowego.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Napisz, czego szukasz

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl