Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Fotele i stoły zabiegowe – sklep internetowy
Stoły operacyjne i zabiegowe to obok lamp bezcieniowych elementarne wyposażenie bloków operacyjnych oraz gabinetów zabiegowych. Trudne byłoby przeprowadzenie operacji bez odpowiedniego stołu. O doborze tego sprzętu decyduje przede wszystkim jego przeznaczenie, ale istotnym aspektem jest także możliwość regulacji funkcji i ustawień oraz ich dostosowania do warunków przeprowadzanych zabiegów i preferencji operatora. W naszym internetowym sklepie Egerton oferujemy szeroki wybór foteli i stołów zabiegowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem:

Jakie funkcje powinny mieć profesjonalne stoły i fotele zabiegowe?
Stoły operacyjne i podobne im meble medyczne muszą być funkcjonalne. Powinny mieć opcję podwyższania i obniżania wysokości oraz wygodnej regulacji. Dobrze, jeśli są wyposażone w boczne barierki, a także dodatkowe opcje, np. podłokietniki czy podkolanniki, w zależności od tego, czy jest to stół operacyjny, fotel porodowy czy taki przeznaczony dla pacjentów podczas chemioterapii.

Komfort i bezpieczeństwo pacjentów to dla nas priorytet
Proponowane przez nas stoły i fotele zabiegowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły zagwarantować wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne ułożenie pacjenta w trakcie różnego rodzaju zabiegów i innych procedur medycznych.

Praktyczne zastosowanie dla personelu
Oferowane przez nasz sklep fotele i stoły operacyjne są wygodne w użytkowaniu – nie wymagają od personelu wysiłku, ponieważ większość z nich można regulować przy użyciu pilota lub sterownika nożnego. Część mebli została wyposażona w kółka, które umożliwiają łatwe przetransportowanie w inne miejsce.

Uniwersalne fotele i stoły zabiegowe
Nasze produkty mogą być wykorzystywane także jako fotele specjalistyczne w gabinetach: ginekologicznych, urologicznych, onkologicznych, okulistycznych, laryngologicznych.

Dlaczego warto zaufać firmie EGERTON?
Już od 10 lat dostarczamy zarówno prywatnym, jak i publicznym szpitalom, placówkom i służbom medycznym profesjonalny i nowoczesny sprzęt, tym samym wspierając polską ochronę zdrowia. Naszym priorytetem jest proponowanie produktów najwyższej jakości, które są praktyczne i funkcjonalne. Nie poprzestajemy na samym sprzęcie medycznym! Dzielimy się swoją wiedzą – nasi pracownicy chętnie udzielają profesjonalnego doradztwa, tworzymy także materiały na temat naszego sprzętu i jego bezpiecznego użytkowania. Zachęcamy do śledzenia naszego firmowego bloga.

Chcecie Państwo wyposażyć szpital lub inna placówkę medyczną w stoły operacyjne i medyczne fotele zabiegowe? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu EGERTON! Szukacie Państwo czegoś innego? Zajrzyjcie do innych kategorii w naszym internetowym sklepie! U nas znajdziecie Państwo także: inne meble medyczne, zabezpieczenia przeciwepidemiczne,sprzęt do transportu pacjenta oraz aparaturę i urządzenia medyczne.

 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Napisz, czego szukasz

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl