Łóżka szpitalne

Zrealizuj z nami swój projekt

Realizuj z nami projekty sprzedażowe i obniż ryzyko związane z realizacją umów na dostawy sprzętu medycznego

Sprawdź naszą ofertę dla dystrybutorów sprzętu medycznego

 

Skontaktuj się z nami

Sprawdź najlepsze produkty

Ogrzewanie pacjenta

Ogrzewanie pacjenta

Hipotermia ma wiele negatywnych skutków, takich jak zwiększone ryzyko infekcji, wydłużony czas działania leków przeciwbólowych i zwiotczających mięśnie, powstawanie odleżyn oraz dalsze powikłania chorobotwórcze. Dlatego należy zapobiegać hipotermii poprzez stosowanie odpowiedniego sprzętu.

 

Przejdź do oferty
Lampa zabiegowa

Oświetlenie zabiegowe

Lampy medyczne są niezbędne w pomieszczeniach medycznych i powinny być dostosowane do konkretnych wymagań bloku operacyjnego lub sali zabiegowej. Wybór odpowiedniej lampy jest kluczowy, a decyzja powinna być podejmowana, uwzględniając wiele ważnych czynników.

 

Przejdź do oferty
Oświetlenie operacyjne

Oświetlenie operacyjne

Dobre oświetlenie to niezbędny element wyposażenia bloków operacyjnych, gabinetów zabiegowych i diagnostycznych, bez którego nie da się przeprowadzać procedur medycznych. Nasze lampy medyczne oferują doskonałe odwzorowanie kolorów oraz odpowiednią barwę i natężenie światła.

 

Przejdź do oferty
Stoły operacyjne

Stoły operacyjne

Stoły operacyjne i zabiegowe to niezbędne elementy wyposażenia bloków operacyjnych i gabinetów zabiegowych, niezbędne do przeprowadzenia operacji. W ich wyborze ważna jest funkcjonalność oraz możliwość dostosowania do konkretnych zabiegów i preferencji operatora, dzięki regulacji ustawień oraz funkcji.

 

Przejdź do oferty
Łóżka szpitalne

Łóżka szpitalne

Łóżko szpitalne to podstawowy element wyposażenia każdego oddziału
w placówkach opieki zdrowotnej. To od jego wygody zależy samopoczucie oraz bezpieczeństwo leżących pacjentów, a także w jakimś stopniu skuteczność leczenia ich chorób i dolegliwości.

 

Przejdź do oferty
Szafki przyłóżkowe

Szafki przyłóżkowe

Ergonomiczne szafki na rzeczy osobiste pacjenta to niezbędne uzupełnienie łóżka szpitalnego, szczególnie dla pacjentów z ograniczoną sprawnością ruchową lub osób starszych. Szafki te powinny być ustawne, poręczne oraz pojemne, dostosowane do rozmiarów sali.

 

Przejdź do oferty
Fotel Bariatryczny

Fotele bariatryczne

Zadbaj o komfort swoich pacjentów i pracowników. Pomóż ułatwić pracę osobom bezpośrednio związanym z opieką nad pacjentem. Dobierz funkcjonalne oraz łatwe w obsłudze rozwiązania. Zapewnij komfort i poczucie godności pacjentom z nadwagą i otyłością dzięki odpowiednio wytrzymałemu sprzętowi.

 

Przejdź do oferty
Transport pacjenta

Wózki do transportu pacjenta

Na logistykę szpitalną składa się m.in. bezpieczny transport pacjenta – nie tylko z sali na blok, czy izby przyjęć na oddział łóżkowy. To także codzienne przenoszenie pacjenta w celu dokonania czynności pielęgnacyjnych w bezpiecznych oraz komfortowych warunkach.

 

Przejdź do oferty

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem

Katalog produktowy 2023


Pobierz katalog    Zobacz katalog online

1. Import i produkcja

Otrzymuj sprzęt najwyższej jakości prosto z fabryki. Dzięki wysokiej klasy materiałom oraz najlepszemu stosunkowi parametrów do ceny zdobędziesz uznanie klientów. Uzyskaj opiekę posprzedażową w postaci szkoleń i serwisu.


2. Serwis i części zamienne

Zleć nam przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne różnego rodzaju urządzeń i sprzętu od prostych mebli medycznych po sprzęt elektryczny.


3. Wsparcie sprzedaży

Jeśli jesteś naszym stałym klientem, prześlij nam opis przedmiotu zamówienia do analizy. Pomożemy Ci przygotować niezbędne dokumenty, zorganizujemy prezentację i szkolenie produktowe.


4. Finansowanie projektów

Zostań naszym stałym klientem i otrzymaj korzystne warunki zakupu: rabaty, pomoc przy finansowaniu realizacji dla świadczeniodawców NFZ, a w określonych przypadkach - odroczony termin płatności.

 

Nasze realizacje

Nasza oferta

Sprawdź produkty według kategorii

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem produktów. Oferujemy sprzęt w kategoriach Healthcare IT i diagnostyka, ogrzewanie pacjenta i blok operacyjny, wyposażenie medyczne i bariatria, zabezpieczenie przeciwepidemiczne oraz części zamienne. Kliknij poniższy przycisk, żeby przejść do podstrony oferta.

 

Sprawdź pełną ofertę

Zaufali nam

Jak wygląda współpraca?

Często zadawane pytania


Przejdź do sekcji FAQ

Kontakt

Kontakt z nami zajmuje tylko kilka minut

Zadzwoń

Napisz

Discord

Skonsultuj swój projekt

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

 

Przejdź na nasz blog
Dzielimy sie wiedzą

Zobacz wszystkie wpisy

Specyfika produktów bariatrycznych

Opieka szpitalna nad pacjentami cierpiącymi na chorobliwą otyłość nie jest łatwa i wymaga wielu urządzeń wspierających personel w czynnościach medyczno-pielęgnacyjnych. Z tego względu produkty bariatryczne są ważną częścią wyposażenia placówek medycznych.

1

Ogrzewanie pacjenta

Hipotermia może prowadzić do wielu konsekwencji. Niezamierzone obniżenie temperatury ciała powoduje m.in. podwyższenie częstości występowania zakażeń i zmniejszenie aktywności agregacyjnej płytek krwi. 

1

Logistyka szpitalna

Nikt nie chce trafić do szpitala, a jeżeli już musi, to niech to będzie szpital z prawdziwego zdarzenia – zatrudniający najlepszych specjalistów i wykwalifikowany personel, doskonale wyposażony, zapewniający idealne warunki i do tego działający jak w zegarku.

1

Funkcjonalność łóżek pobytowych

Łóżka pobytowe wraz z szafą przyłóżkową to podstawowy element wyposażenia każdej sali chorych. W poniższym artykule przedstawimy elementarne cechy tych mebli medycznych.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl