Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Nowy katalog firmy Egerton

Nowoczesne wyposażenie oddziałów szpitalnych i sal zabiegowych, funkcjonalne i estetyczne sprzęty medyczne, wypróbowane, nowe i innowacyjne rozwiązania – to wszystko można znaleźć w naszej bieżącej ofercie zaprezentowanej w nowym katalogu naszej firmy.

Oferujemy meble oraz sprzęty medyczne niezbędne w każdym szpitalu: szeroki asortyment łóżek szpitalnych i rehabilitacyjnych regulowanych elektrycznie lub ręcznie, materace, szafki przyłóżkowe, stoły operacyjne i zabiegowe, lampy operacyjne, zabiegowe i diagnostyczne, wózki do przewozu pacjentów bądź materiałów medycznych, a także meble gabinetowe – metalowe biurka lekarskie i szafy na dokumenty.

Mamy również w ofercie sprzęty specjalistyczne, takie jak fotel do chemioterapii, materace przeciwodleżynowe czy podgrzewacz krwi i płynów infuzyjnych.

Proponujemy ponadto szereg produktów wspomagających i ułatwiających opiekę nad pacjentem: nakładany stolik do karmienia pacjenta, materac do ogrzewania chorego, zestaw pozycjonerów żelowych czy rozkładany fotel dla rodziców i opiekunów, który może pełnić funkcję łóżka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do zakupu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl