Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Pobierz nasze nowe katalogi

Aktualizując i rozszerzając ofertę firmy EGERTON stworzyliśmy dla Państwa nowe katalogi ze zdjęciami oraz szczegółowymi informacjami dotyczącymi oferowanych przez nas produktów. Dla łatwiejszego korzystania podzieliliśmy je na trzy części.

Pierwsza część to Nowoczesne aranżacje oddziałów szpitalnych – przedstawiamy tu sprzęt medyczny, z którego jesteśmy najbardziej znani, ponieważ dostarczamy go od początku działalności firmy. Są to różnego rodzaju łóżka szpitalne – począwszy od prostych łóżek mechanicznych oraz składanych, poprzez łóżka rehabilitacyjne, a kończąc na zaawansowanych łóżkach intensywnej opieki medycznej. Ponadto znajdziemy tutaj nieodzowny element sal łóżkowych, taki jak szafki przyłóżkowe, wózki zabiegowe i funkcyjne.

Drugi katalog to Rozwiązania i usługi dla profesjonalnej opieki medycznej. Pod tym tytułem kryje się bardziej zaawansowany sprzęt wykorzystywany na salach operacyjnych, zabiegowych, a także urządzenia wspomagające personel przy codziennych procedurach medycznych. Znajdziemy tutaj stoły operacyjne i zabiegowe, lampy bezcieniowe wykorzystywane na blokach operacyjnych, wybór foteli zabiegowych oraz wózków do przewożenia chorych. Ponadto w katalogu zamieściliśmy urządzenia do transferu w postaci podnośników pacjenta i wózków kąpielowych oraz różne rodzaje materaców przeciwodleżynowych – zarówno prewencyjnych jak i adresowanych na oddziały intensywne. Ofertę uzupełniają urządzenia zapobiegające hipotermii, takie jak materace grzewcze, maty noworodkowe i ogrzewacze płynów infuzyjnych.

Trzeci katalog nazwany Zabezpieczenie przeciwepidemiczne nie tylko dla szpitali powstał w odpowiedzi na liczne zapytania klientów i zapotrzebowanie rynku na ochronę epidemiczną. Wykorzystując nasze doświadczenie w dostarczaniu wyposażenia i aparatury medycznej do szpitali stworzyliśmy zestawienie urządzeń, które najczęściej wykorzystywane są do prewencji i walki z wirusem COVID-19. Ofertę otwierają różnego rodzaju zamgławiacze – zarówno przenośne, jak i stacjonarne, które w połączeniu z odpowiednim środkiem czynnym tworzą niezwykle skuteczne narzędzie do niszczenia wszelkich patogenów. Ponadto znajdziemy tu urządzenia do ciągłej dekontaminacji pomieszczeń, w których podczas procesu mogą przebywać ludzie oraz urządzenia do detekcji temperaturowej, takie jak bramki mierzące temperaturę. W ofercie znalazła się również komora izolacyjna jako podstawowe urządzenie do transportu zakażonych pacjentów.

katalog zabezpieczenie przeciwepidemicznekatalog nowoczesne aranżacjekatalog profesjonalna opieka medyczna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl