Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Szpital we Włodawie stawia na bezpieczeństwo!

Nie, zdecydowanie nie są to nowe lodówki, które przywieźliśmy do szpitala! 

W marcu 2021 roku dostarczyliśmy do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie trzy komory do dezynfekcji ludzi. Zamontowaliśmy je w trzech wskazanych lokalizacjach: na Oddziale Coviodowym, w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Były to bardzo przemyślane lokalizacje. Na Oddziale Covidowym kabina do dezynfekcji stoi na wyjściu. Dzięki temu personel z oddziału zakaźnego nie wynosi wirusów poza obszar brudny. Niewątpliwie zwiększa to bezpieczeństwo pracowników całej jednostki. Oddział ratunkowy, jak potwierdza oddziałowa, wykorzystuje kabinę przede wszystkim w dwóch przypadkach: w określonych sytuacjach wejściowych oraz na wyjściu z odcinka zakaźnego, gdzie również przyjmowane są osoby potencjalnie zakażone. Dezynfekcja odbywa się bardzo sprawnie i nie tamuje ruchu.

Bramki posiadają również detekcję temperatury ciała, dlatego jedną z nich ustawiono w przychodni POZ, gdzie zaimplementowano punkt szczepień przeciwko COVID-19. Okazało się jednak, że o wiele bardziej kabiny przydają się na oddziale zakaźnym, szczególnie w strefie wyjściowej. Z racji, iż są to urządzenia mobilne, bez problemu zmieniono lokalizację. Obecnie dwie takie komory znajdują się na oddziałach covidowych i pełnią funkcję bariery wyjścia ze strefy brudnej. Korzysta z nich przede wszystkim biały personel. Nie jest to jedyny sprzęt przeciwepidemiczny, który dostarczamy do szpitali, urzędów i innych organizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą zabezpieczenia przeciwepidemicznego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl