Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Placówki medyczne
placówki medyczne

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć rozeznanie rynku pod kątem ceny i parametrów.

Odkryj naszą szeroką gamę sprzętu medycznego, dostosowaną do różnych specjalizacji

 

Skontaktuj się z nami
Ogrzewanie pacjenta

Ogrzewanie pacjenta

Hipotermia ma wiele negatywnych skutków, takich jak zwiększone ryzyko infekcji, wydłużony czas działania leków przeciwbólowych i zwiotczających mięśnie, powstawanie odleżyn oraz dalsze powikłania chorobotwórcze. Dlatego należy zapobiegać hipotermii poprzez stosowanie odpowiedniego sprzętu.

 

Przejdź do oferty
Oświetlenie operacyjne

Oświetlenie operacyjne i zabiegowe

Dobre oświetlenie to element nieodzowny w wyposażeniu bloków operacyjnych, gabinetów zabiegowych i diagnostycznych, bez którego nie da się przeprowadzać procedur medycznych. Nasze lampy medyczne oferują doskonałe odwzorowanie kolorów oraz odpowiednią barwę i natężenie światła.

 

Przejdź do oferty
Stoły operacyjne

Stoły operacyjne

Stoły operacyjne i zabiegowe są kluczowymi elementami wyposażenia bloków operacyjnych i gabinetów zabiegowych, niezbędnymi do przeprowadzania operacji. W ich wyborze ważna jest funkcjonalność oraz możliwość dostosowania do konkretnych zabiegów i preferencji operatora, dzięki regulacji ustawień oraz funkcji.

 

Przejdź do oferty
Nasza oferta

Sprawdź produkty według kategorii

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem produktów. Oferujemy sprzęt w kategoriach Healthcare IT i diagnostyka, ogrzewanie pacjenta i blok operacyjny, wyposażenie medyczne i bariatria, zabezpieczenie przeciwepidemiczne oraz części zamienne. Kliknij poniższy przycisk, żeby przejść do podstrony oferta.

 

Przejdź do oferty

Zaufali nam

Nasza oferta

Wybierz sprzęt dopasowany do specjalizacji medycznych

Bariatria, Ginekologia, i położnictwo, Choroby wewnętrzne, Choroby zakaźne, Chirurgia, Geriatria, Psychiatria i Onkologia. Skontaktuj się z nami juz dziś, aby tworzyć efektywne środowisko medyczne.

 

Przejdź do oferty

Jak wygląda współpraca?

Często zadawane pytania


Przejdź do sekcji FAQ

Kontakt

Kontakt z nami zajmuje tylko kilka minut

Zadzwoń

Napisz

Discord

Skonsultuj swój projekt

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

 

Przejdź na nasz blog
Dzielimy sie wiedzą

Zobacz wszystkie wpisy

Specyfika produktów bariatrycznych

Opieka szpitalna nad pacjentami cierpiącymi na chorobliwą otyłość nie jest łatwa i wymaga wielu urządzeń wspierających personel w czynnościach medyczno-pielęgnacyjnych. Z tego względu produkty bariatryczne są ważną częścią wyposażenia placówek medycznych.

1

Ogrzewanie pacjenta

Hipotermia może prowadzić do wielu konsekwencji. Niezamierzone obniżenie temperatury ciała powoduje m.in. podwyższenie częstości występowania zakażeń i zmniejszenie aktywności agregacyjnej płytek krwi. 

1

Logistyka szpitalna

Nikt nie chce trafić do szpitala, a jeżeli już musi, to niech to będzie szpital z prawdziwego zdarzenia – zatrudniający najlepszych specjalistów i wykwalifikowany personel, doskonale wyposażony, zapewniający idealne warunki i do tego działający jak w zegarku.

1

Funkcjonalność łóżek pobytowych

Łóżka pobytowe wraz z szafą przyłóżkową to podstawowy element wyposażenia każdej sali chorych. W poniższym artykule przedstawimy elementarne cechy tych mebli medycznych.

1
Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
6 200,00 zł 5 740,74 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
20 000,00 zł 16 260,16 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl