Łóżko szpitalne o zwiększonej nośności

Dostępność: kolej - na zamówienie klienta
16 000,00 zł 16000.00
(netto: 14 814,81 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji:

38 dni

Łóżko szpitalne o zwiększonej nośności

EKO to bariatryczne łóżko szpitalne z regulacją elektryczną przeznaczone dla chorych z nadwagą i otyłością o masie ciała do 350 kg. Łóżko znajduje zastosowanie na wszystkich oddziałach, gdzie zachodzi potrzeba hospitalizacji pacjentów ponadwymiarowych.

Opis

EKO to w pełni elektryczne łóżko o prostej i funkcjonalnej budowie, ekonomiczne i łatwe w obsłudze oraz utrzymaniu w czystości. Umożliwia bezpieczną hospitalizację pacjenta bariatrycznego ważącego do 350 kg oraz jego komfortowe ułożenie. Łóżko cechuje się wytrzymałą konstrukcją z profili stalowych, zwiększoną szerokością leża (120 cm) oraz wyjątkowo dużą nośnością dostosowaną do zwiększonej masy ciała. Bardzo niska wysokość minimalna i trwałe aluminiowe barierki ułatwiają choremu wchodzenie na łóżko i schodzenie z niego oraz zabezpieczają go przed poślizgnięciem się i upadkiem. Sterowanie wszystkimi funkcjami łóżka odbywa się bezwysiłkowo przy użyciu pilota.

Dane techniczne

Wysokość: 42-62 cm
Długość: 220 cm
Szerokość: 96 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 350 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Modele łóżek szpitalnych – cechy konstrukcji i funkcje

Czytaj więcej 1

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1
 

Nowa realizacja! Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl