Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Nowy produkt – Biobox Pro

Jesteśmy po testach nowego zamgławiacza do wielkich kubatur. Za chwilę będzie dostępny w naszym sklepie internetowym na www.egerton.pl

Branża zabezpieczenia przeciwepidemicznego rozwija się bardzo dynamicznie. Na rynku pojawiło się sporo urządzeń, które mają usuwać patogeny i wirusy z pomieszczeń. Jedną z najbardziej skutecznych metod dekontaminacji pomieszczeń i powierzchni jest zamgławianie. To nic innego jak rozpylanie substancji czynnej za pomocą mikroskopijnych drobinek suchej mgły. BIOBOX PRO to solidne urządzenie przeznaczone do naprawdę wielkich pomieszczeń. Dysponujące 9 litrowym zbiornikiem na substancję czynną i może obsłużyć jednorazowo do 2000 m3. Zamgławiacz sprawdzi się zatem na dużych salach konferencyjnych, salach gimnastycznych czy halach produkcyjnych.

Pierwsze, co wyróżnia ten model, to dwie solidne dysze wylotowe o dość ciekawej konstrukcji. Każda dysza składa się z dwóch źródeł zasilania substancją czynną, która zderzając się tworzy bardzo małe cząsteczki mgły – na poziomie 5-10 mikronów. Mamy zatem pewność, iż fumigacja nie pozostawi żadnych pozostałości na przedmiotach i powierzchniach. Należy tylko pamiętać o zastosowaniu płynu dedykowanego do zamgławiaczy dowolnego producenta. System podwójnych dysz zastosowany w urządzeniu pozwoli zwiększyć niezawodność całego procesu zamgławiania.

Co jeszcze na zewnątrz urządzenia? Mamy cichobieżne koła na stalowych podporach – ważny element, ponieważ fumigator waży około 40 kg. Zasilacz został wyposażony w obudowę bryzgoszczelną, co przyda się podczas eksploatacji w trudniejszych warunkach, np. na halach przemysłowych. Zabezpieczono wlew substancji czynnej stosując dodatkowy filtr na wejściu, co zapobiega przedostaniu się ewentualnych nieczystości do urządzenia.


W środku fumigatora znajdziemy solidny kompresor, wentylator z żywotnością co najmniej 20 tys. godzin i odpowiednie wyciszenie. Wszystko zostało zabezpieczone stalą nierdzewną z obróbką galwaniczną, co gwarantuje długoletnią eksploatację.

Testy zakończone. Zamgławiacz jest już w naszym biurze i za chwilę pojawi się w sklepie internetowym, gdzie znajdują się także płyny do zamgławiania. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą urządzeń usuwających wirusy oraz inne patogeny z powietrza i powierzchni.

I kluczowa sprawa – panel sterowania. Ustawiamy żądany czas i opuszczamy pomieszczenie – prosta oraz szybka procedura startu. Timer możemy zaprogramować na 2 godziny zamgławiania. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w regulator prędkości wyrzutu suchej mgły. Obsługa jest intuicyjna i nie wymaga szkolenia. Po zakończeniu dekontaminacji fumigator samoczynnie wyłączy się.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl