Płyn do zamgławiaczy

Dostępność: kołowy - na zamówienie klienta

Dostępność produktu, cena oraz specyfikacja techniczna dostępna po zalogowaniu/rejestracji do systemu.

Termin realizacji:

Dostępny

W magazynie 29 szt.

Płyn do zamgławiaczy

Bezalkoholowy płyn do zamgławiaczy z szerokim spektrum działania, zwalczający wirusy, bakterie, drożdże, grzyby oraz inne szkodliwe patogeny. Niezastąpiony podczas dekontaminacji pomieszczeń i powierzchni.

Opis

Doskonale czyści i dezynfekuje powierzchnie, zwalcza bakterie, w tym Clostridium difficile, drożdże, grzyby, wirusy otoczkowe i bezotoczkowe. Jest niezastąpiony w sytuacjach zagrożenia epidemiologicznego – jego wysoką wydajność i wyjątkową skuteczność potwierdziły liczne badania. Z uwagi na brak alkoholi oraz innych lotnych rozpuszczalników w składzie produktu nie powoduje on zagrożenia pożarowego, może być używany we wszystkich rodzajach pomieszczeń i w przypadku dowolnej powierzchni zmywalnej. Idealnie sprawdza się w szpitalach i innych obiektach opieki długoterminowej, ale również w szkołach, restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego oraz innych instytucjach użytku publicznego. Przed zastosowaniem preparatu należy dokładnie oczyścić powierzchnię przeznaczoną do dezynfekcji. Nie zaleca się stosowania produktu na narzędziach pozostających w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Po dezynfekcji obszarów mających styczność z żywnością trzeba je spłukać bieżącą wodą, by usunąć pozostałości środków powierzchniowo czynnych.

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Dezynfekcja powietrza – którą z metod wybrać?

Czytaj więcej 1

Bezpłatne szkolenia z zakresu podstaw dezynfekcji

Czytaj więcej 1
 

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl