Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Weryfikacja podwyższonej temperatury

W jaki sposób może być przeprowadzana bezkontaktowa weryfikacja podwyższonej temperatury?

Dzisiejsza technologia pozwala na szybkie, dokładne i bezpieczne mierzenie temperatury – bez udziału wyszkolonych osób czy specjalistycznych materiałów eksploatacyjnych. Dostępne w naszym sklepie skanery i bramki do mierzenia temperatury robią to w sposób całkowicie bezkontaktowy i zautomatyzowany. Ze względu na szybkość procesu (weryfikacja zajmuje od 1 do 1,5 sekundy!), pozwalają zachować dystans społeczny, nie tworząc tym samym przestojów w ciągach komunikacyjnych. Oto więcej informacji na temat urządzeń umożliwiających weryfikację podwyższonej temperatury:

Skanery temperatury

To bezobsługowe urządzenia, które pozwalają mierzyć temperaturę wchodzących osób szybko i bezkontaktowo. Pomiar temperatury to nie jedyna funkcja, jaką posiada skaner. Może on także dokonywać weryfikacji obecności maseczki czy rozpoznawać twarze osób mających uprawnienia do przejścia dalej (np. pracowników organizacji). W naszym sklepie znajdziesz także niższą wersję tego produktu, stworzoną z myślą o szkołach i przedszkolach.

Bramki mierzące temperaturę

Innym urządzeniem pozwalającym dokonywać pomiaru temperatury na skalę masową jest bramka mierząca temperaturę. To urządzenie nie tamuje ruchu, ponieważ pomiar odbywa się w sposób ciągły. Jeśli bramka wykryje osobę, której temperatura ciała jest wyższa niż norma, sygnalizuje to wizualnie i dźwiękowo.

Nasze urządzenia do pomiaru temperatury doskonale sprawdzą się w miejscach, do których uczęszcza duża liczba osób: instytucjach publicznych, przychodniach i szpitalach, sądach czy biurach i zakładach pracy.

Chcesz zainwestować w urządzenia, dzięki którym możliwa jest skuteczna weryfikacja podwyższonej temperatury? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu Egerton!

Szukasz czegoś innego? Zachęcamy do szczegółowego obejrzenia naszej oferty, w której znajdują się także inne zabezpieczenia przeciwepidemiczne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl