Skaner temperatury

Dostępność: samolot - na zamówienie klienta
6 500,00 zł 6500.00
(netto: 5 284,55 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji: Stan magazynowy 1 szt.

Skaner temperatury

Mierzenie temperatury, weryfikacja maseczki i automatyczne rozpoznawanie twarzy może trwać poniżej 1 sekundy. To wszystko w jednym urządzeniu zarządzającym kontrolą dostępu do ustanowionych stref.

  • Monitoring zza biurka
  • Bezkontaktowe ujawnianie osób chorych
  • Zastosowanie w każdym miejscu

Opis

Skaner temperatury
Skaner temperatury

Monitoring zza biurka

Pełna zdalna obsługa odbywa się z dowolnego miejsca w biurze, gdzie operator nie jest narażony na kontakt z interesantami. 30 tysięcy zapamiętanych użytkowników oraz opcja kart dostępowych znacznie poszerzają zastosowanie urządzenia.

Skaner temperatury

Bezkontaktowe ujawnianie osób chorych

Nie ma możliwości, aby ktoś nieuprawniony, bez maseczki lub z podwyższoną temperaturą przedostał się ustanowionej, bezpiecznej strefy. Konfigurowalność urządzenia pozwala na wyznaczenie parametrów wejścia do poszczególnych miejsc.

Skaner temperatury

Zastosowanie w każdym miejscu

Pionowa konstrukcja i smukłe wymiary pozwalają na zastosowanie urządzenia niemal w każdym miejscu, nie powodując utrudnień w ciągach komunikacyjnych. Wersja o niższej wysokości adresowana jest przede wszystkim do szkół i przedszkoli.

 

Produkty powiązane

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl