Wiecie, gdzie znajdują się Raciborowice?

My też dopiero się dowiedzieliśmy, po tym, jak dojechał tam nasz transport ze sprzętem. Jest to niewielka miejscowość usytuowana między Piotrkowem Trybunalskim a Łodzią, w gminie Moszczenica. Znajduje się tam piękny park dworski z początków XIX w, wpisany do rejestru zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Pod koniec kwietnia 2021 roku uzupełniliśmy wyposażenie świeżo wyremontowanego skrzydła Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego zlokalizowanego właśnie w tej miejscowości. Dostarczyliśmy do placówki szafki oraz w pełni elektryczne łóżka Solid EL, które pozwolą na bezwysiłkowe pozycjonowanie pacjentów, oszczędzając tym samym kręgosłupy personelu medycznego.

Cieszymy się, że coraz większą uwagę przykuwa się do pracy pielęgniarek. Łóżka sterowane z pilota znacznie ułatwiają ich codzienne zajęcia i wykonywane procedury pielęgnacyjne. Upraszczają także rehabilitację pacjentów – o wiele łatwiej przecież i zarazem bezpieczniej schodzić czy wchodzić na łóżko, przy którym leże opuszcza się do niskiej wysokości. Niby niewielkie rzeczy, ale jak ułatwiają życie i pracę innym…

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sprzętu. Jak widać, docieramy w każde miejsce w Polsce, nawet do tak niewielkich miejscowości, jak Raciborowice.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl