Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Wiecie, gdzie znajdują się Raciborowice?

My też dopiero się dowiedzieliśmy, po tym, jak dojechał tam nasz transport ze sprzętem. Jest to niewielka miejscowość usytuowana między Piotrkowem Trybunalskim a Łodzią, w gminie Moszczenica. Znajduje się tam piękny park dworski z początków XIX w, wpisany do rejestru zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Pod koniec kwietnia 2021 roku uzupełniliśmy wyposażenie świeżo wyremontowanego skrzydła Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego zlokalizowanego właśnie w tej miejscowości. Dostarczyliśmy do placówki szafki oraz w pełni elektryczne łóżka Solid EL, które pozwolą na bezwysiłkowe pozycjonowanie pacjentów, oszczędzając tym samym kręgosłupy personelu medycznego.

Cieszymy się, że coraz większą uwagę przykuwa się do pracy pielęgniarek. Łóżka sterowane z pilota znacznie ułatwiają ich codzienne zajęcia i wykonywane procedury pielęgnacyjne. Upraszczają także rehabilitację pacjentów – o wiele łatwiej przecież i zarazem bezpieczniej schodzić czy wchodzić na łóżko, przy którym leże opuszcza się do niskiej wysokości. Niby niewielkie rzeczy, ale jak ułatwiają życie i pracę innym…

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sprzętu. Jak widać, docieramy w każde miejsce w Polsce, nawet do tak niewielkich miejscowości, jak Raciborowice.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl