Opcje przeglądania

Ergonomiczna szafka na rzeczy osobiste pacjenta jest niezbędnym uzupełnieniem łóżka szpitalnego, zwłaszcza wśród pacjentów po urazach, o ograniczonej sprawności ruchowej lub osób starszych. Dobrze skonstruowana szafka powinna być ustawna, pojemna, poręczna i dostosowana do rozmiarów sali. Dodatkowym walorem niektórych modeli są samodomykające się drzwiczki, które zwiększają wygodę korzystania z danej szafki i minimalizują wysiłek związany z wyjmowaniem lub wkładaniem rzeczy osobistych.

Stalowa szafka przyłóżkowa Stalowa szafka przyłóżkowa
Cena: 650,00 zł (netto: 601,85 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Szafka przyłóżkowa z lakierowanej stali Szafka przyłóżkowa z lakierowanej stali
Cena: 650,00 zł (netto: 601,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka przyłóżkowa z rozkładanym stolikiem Szafka przyłóżkowa z rozkładanym stolikiem
Cena: 1 850,00 zł (netto: 1 712,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka przyłóżkowa z tworzywa sztucznego Szafka przyłóżkowa z tworzywa sztucznego
Cena: 700,00 zł (netto: 648,15 zł )
szt.
zobacz więcej

Można dokonać wyboru spośród wielu modeli – od prostych szafek tworzywowych po bardzo wytrzymałe, a jednocześnie lekkie szafki HPL z blatem bocznym w pełnej gamie kolorystycznej. Rozkładany blat boczny ma regulowaną wysokość, co sprawia, że można go dopasować do każdego pacjenta i jego potrzeb.

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium