Jedną z głównych przyczyn zgonów na świecie są choroby zakaźne. Energia wkładana w stłumienie eboli, bliskowschodniego zespołu oddechowego (MERS) czy ostatnio COVID-19 uwidacznia problemy związane z logistyką opieki nad pacjentem. Dlatego warto zwrócić uwagę na dostępne narzędzia, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo personelu, pacjentów i osób postronnych podczas kontaktu z zakażonymi, na przykład podczas  transportu.

Komora izolacyjna Komora izolacyjna
Cena: 25 000,00 zł (netto: 23 148,15 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kabina dezynfekcyjna Kabina dezynfekcyjna
Producent: 30-04-2021
Cena: 25 000,00 zł (netto: 20 325,20 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Podstawowym urządzeniem do zapewnienia ochrony przed zakażeniami podczas przewozu potencjalnie zakażonych jest specjalistyczna, jednoosobowa komora izolacyjna wielokrotnego użytku. Komora izolacyjna to w zasadzie przezroczysta tuba do umieszczania zakażonej osoby z gazoszczelnymi zamkami, otworami do wykonywania czynności pielęgnacyjnych i ratującymi życie oraz wlotami do podawania niezbędnych płynów infuzyjnych.

Natomiast podstawowym narzędziem prewencyjnym wykorzystywanym często przez szpitale i instytucje publiczne jest kabina do dezynfekcji wierzchniej osób wchodzących. Korzystanie z kabiny dezynfekcyjnej pozwala zneutralizować wirusy i oczyścić skażone okrycia jeszcze przed wejściem na teren placówki

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl