Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Jedną z głównych przyczyn zgonów na świecie są choroby zakaźne. Energia wkładana w stłumienie eboli, bliskowschodniego zespołu oddechowego (MERS) czy ostatnio COVID-19 uwidacznia problemy związane z logistyką opieki nad pacjentem. Dlatego warto zwrócić uwagę na dostępne narzędzia, takie jak bramki dezynfekcyjne, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo personelu, pacjentów i osób postronnych podczas kontaktu z zakażonymi, na przykład podczas transportu. W naszej ofercie znajdują się kabiny do dezynfekcji ludzi oraz komory dekontaminacyjne do transportu pacjentów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Podstawowym urządzeniem do zapewnienia ochrony przed zakażeniami podczas przewozu potencjalnie zakażonych jest specjalistyczna, jednoosobowa komora izolacyjna wielokrotnego użytku. Komora izolacyjna to w zasadzie przezroczysta tuba do umieszczania zakażonej osoby z gazoszczelnymi zamkami, otworami do wykonywania czynności pielęgnacyjnych i ratującymi życie oraz wlotami do podawania niezbędnych płynów infuzyjnych. Natomiast podstawowymi narzędziami prewencyjnymi wykorzystywanymi często przez szpitale i instytucje publiczne są kabiny dezynfekcyjne wierzchniej osób wchodzących. Kabiny dekontaminacyjne pozwalają zneutralizować wirusy i oczyścić skażone okrycia jeszcze przed wejściem na teren placówki.

W naszym internetowym sklepie Egerton znajdziesz nie tylko komory dezynfekcyjne – zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Napisz, czego szukasz

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl