Jednymi z najbardziej skutecznych urządzeń do usuwania wirusów  są generatory zimnej plazmy. Jaka jest podstawowa zaleta takiego rozwiązania? Urządzenie wykorzystujące plazmę może skutecznie oczyszczać powietrze ze wszelkich patogenów w sposób ciągły i w obecności ludzi, zatem jest to w pełni bezpieczna metoda. Technologia niskoenergetycznej plazmy w przeciwieństwie do ozonowania nie wpływa negatywnie na urządzenia elektryczne, a także umeblowanie i sprzęt oraz materiały podatne na utlenianie.

 Niekwestionowaną zaletą dekontaminacji plazmowej jest kompleksowość działania - proces odbywa się na całej przestrzeni, a nie jedynie miejscowo jak w przypadku lamp bakteriobójczych czy systemów UV. Te profesjonalne i mobilne dekontaminatory powietrza charakteryzują się bezgłośnym działaniem, więc nie zakłócają pracy ani odpoczynku osobom przebywającym w pomieszczeniu. Generator zimnej plazmy adresowany jest do wszystkich pomieszczeń, gdzie przebywają ludzie – do biur, domów, przedszkoli, zakładów pracy, ośrodków zdrowia oraz wszędzie tam, gdzie wymagane lub zalecane jest ciągłe oczyszczanie powietrza z bakterii i wirusów ze względu na duży ruch osób.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl