Jednymi z najbardziej skutecznych urządzeń do usuwania wirusów  są generatory zimnej plazmy. Jaka jest podstawowa zaleta takiego rozwiązania? Urządzenie wykorzystujące plazmę może skutecznie oczyszczać powietrze ze wszelkich patogenów w sposób ciągły i w obecności ludzi, zatem jest to w pełni bezpieczna metoda. Technologia niskoenergetycznej plazmy w przeciwieństwie do ozonowania nie wpływa negatywnie na urządzenia elektryczne, a także umeblowanie i sprzęt oraz materiały podatne na utlenianie.

Profesjonalny sterylizator powietrza Profesjonalny sterylizator powietrza
Cena: 15 000,00 zł (netto: 12 195,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Dezynfektor plazmowy Dezynfektor plazmowy
Cena: 20 000,00 zł (netto: 16 260,16 zł )
szt.
zobacz więcej

 Niekwestionowaną zaletą dekontaminacji plazmowej jest kompleksowość działania - proces odbywa się na całej przestrzeni, a nie jedynie miejscowo jak w przypadku lamp bakteriobójczych czy systemów UV. Te profesjonalne i mobilne dekontaminatory powietrza charakteryzują się bezgłośnym działaniem, więc nie zakłócają pracy ani odpoczynku osobom przebywającym w pomieszczeniu. Generator zimnej plazmy adresowany jest do wszystkich pomieszczeń, gdzie przebywają ludzie – do biur, domów, przedszkoli, zakładów pracy, ośrodków zdrowia oraz wszędzie tam, gdzie wymagane lub zalecane jest ciągłe oczyszczanie powietrza z bakterii i wirusów ze względu na duży ruch osób.

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl