Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Firmy handlowe
firmy handlowe

Zrealizuj swój projekt w kilka dni

Realizuj z nami projekty i obniż ryzyko związane z realizacją umów na dostawy sprzętu medycznego.
Jesteśmy doświadczonym dostawcą sprzętu medycznego, cenionym za najlepszy stosunek jakości do ceny. Nasze produkty są dostępne w magazynie w Polsce, co pozwala na szybką realizację Twojego projektu. Dzięki długoletniej współpracy z placówkami wspierającymi ochronę zdrowia, zdobyliśmy cenne doświadczenie i know-how, które umożliwia nam spełnienie różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje szeroki zakres produktów medycznych, dostępnych od ręki w Polsce.

 

Łóżka szpitalne

Łóżka szpitalne

Łóżko szpitalne to podstawowy element wyposażenia każdego oddziału
w placówkach opieki zdrowotnej. To od jego wygody zależy samopoczucie oraz bezpieczeństwo leżących pacjentów, a także w jakimś stopniu skuteczność leczenia ich chorób i dolegliwości.

 

Przejdź do oferty
Szafki przyłóżkowe

Szafki przyłóżkowe

Ergonomiczne szafki na rzeczy osobiste pacjenta stanowią istotne uzupełnienie łóżka szpitalnego, szczególnie dla pacjentów z ograniczoną sprawnością ruchową lub osób starszych. Szafki te powinny być ustawne, poręczne oraz pojemne, dostosowane do rozmiarów sali.

 

Przejdź do oferty
Fotel Bariatryczny

Fotele bariatryczne

Zadbaj o komfort swoich pacjentów i pracowników. Pomóż ułatwić pracę osobom bezpośrednio związanym z opieką nad pacjentem. Dobierz funkcjonalne oraz łatwe w obsłudze rozwiązania. Zapewnij komfort i poczucie godności pacjentom z nadwagą i otyłością dzięki odpowiednio wytrzymałemu sprzętowi.

 

Przejdź do oferty
Transport pacjenta

Wózki do transportu pacjenta

Na logistykę szpitalną składa się m.in. bezpieczny transport pacjenta – nie tylko z sali na blok, czy izby przyjęć na oddział łóżkowy. To także codzienne przenoszenie pacjenta w celu dokonania czynności pielęgnacyjnych w bezpiecznych oraz komfortowych warunkach.

 

Przejdź do oferty

Nasza oferta

Sprawdź produkty według kategorii

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem produktów. Oferujemy sprzęt w kategoriach Healthcare IT i diagnostyka, ogrzewanie pacjenta i blok operacyjny, wyposażenie medyczne i bariatria, zabezpieczenie przeciwepidemiczne oraz części zamienne. Kliknij poniższy przycisk, żeby przejść do podstrony oferta.

 

Przejdź do oferty

Zaufali nam

Nasza oferta

Wybierz sprzęt dopasowany do specjalizacji medycznych

Bariatria, Ginekologia, i położnictwo, Choroby wewnętrzne, Choroby zakaźne, Chirurgia, Geriatria, Psychiatria i Onkologia. Skontaktuj się z nami juz dziś, aby tworzyć efektywne środowisko medyczne.

 

Przejdź do oferty
Serwis

Najlepsze produkty

Sprawdź nasze najlepsze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najlepszymi produktami.
Oferujemy: Ogrzewanie pacjenta, Oświetlenie zabiegowe, Oświetlenie operacyjne, Stoły operacyjne, Łóżka szpitalne, Szafki przyłóżkowe, Fotel bariatryczny, Wózki do transportu

 

Przejdź do oferty

Nasze realizacje

Jak wygląda współpraca?

Często zadawane pytania


Przejdź do sekcji FAQ

Kontakt

Kontakt z nami zajmuje tylko kilka minut

Zadzwoń

Napisz

Discord

Skonsultuj swój projekt

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

 

Przejdź na nasz blog
Dzielimy sie wiedzą

Zobacz wszystkie wpisy

Specyfika produktów bariatrycznych

Opieka szpitalna nad pacjentami cierpiącymi na chorobliwą otyłość nie jest łatwa i wymaga wielu urządzeń wspierających personel w czynnościach medyczno-pielęgnacyjnych. Z tego względu produkty bariatryczne są ważną częścią wyposażenia placówek medycznych.

1

Ogrzewanie pacjenta

Hipotermia może prowadzić do wielu konsekwencji. Niezamierzone obniżenie temperatury ciała powoduje m.in. podwyższenie częstości występowania zakażeń i zmniejszenie aktywności agregacyjnej płytek krwi. 

1

Logistyka szpitalna

Nikt nie chce trafić do szpitala, a jeżeli już musi, to niech to będzie szpital z prawdziwego zdarzenia – zatrudniający najlepszych specjalistów i wykwalifikowany personel, doskonale wyposażony, zapewniający idealne warunki i do tego działający jak w zegarku.

1

Funkcjonalność łóżek pobytowych

Łóżka pobytowe wraz z szafą przyłóżkową to podstawowy element wyposażenia każdej sali chorych. W poniższym artykule przedstawimy elementarne cechy tych mebli medycznych.

1
Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
6 200,00 zł 5 740,74 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
20 000,00 zł 16 260,16 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl