Wywiad
Herb Będzina"

Wywiad

Starostwo Powiatowe w Będzinie

Patryk Trybulec – Naczelnikiem Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych

 

I nie zepsuć wrażenia, jakie robi nowy oddział?

W grudniu 2020 roku Starostwo Powiatowe w Będzinie zakupiło od nas 4 bramki do pomiaru temperatury. Postanowiliśmy porozmawiać na temat ich wykorzystywania z Patrykiem Trybulcem – Naczelnikiem Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych. Dowiedzieliśmy się, że połowa bramek została zainstalowana w budynkach Starostwa Powiatowego, a pozostałe, w ramach użyczenia, trafiły do podległego szpitala.

Urząd Będzin

Okazało się, że bramki nie tylko mierzą temperaturę ciała osób wchodzących. Pan Patryk Trybulec wskazał, że pomagają one w kontroli dostępu oraz zapanowania nad kolejką, która ustawia się przed urzędem – zwłaszcza przy wydziale komunikacji oraz geodezji, gdzie petentów jest sporo. Zwrócił także uwagę, iż odciążają personel, który do tej pory ręcznie mierzył temperaturę zwykłym termometrem, narażając się tym samym na bliski kontakt z drugą osobą. Obecnie praca została znacznie usprawniona.

Urząd Będzin

Zapytaliśmy naczelnika, czy zastosowanie bramek temperaturowych nie zwiększa kolejek i nie spowalnia pracy. W odpowiedzi usłyszeliśmy, iż urządzenie udało się ustawić w miejscu kontroli dostępu dla klientów urzędu i też pracowników. Pan naczelnik potwierdził, że działa to bardzo sprawnie, pracownik podchodzi, przykłada dłoń i przechodzi dalej. Portier, czy osoba kontrolująca obserwuje procedurę z daleka, a wcześniej musiała podchodzić indywidualnie do każdego petenta. Było to na pewno bardziej uciążliwe.

Urząd Będzin

Zapytaliśmy także, czy wystąpiły jakieś trudności podczas uruchamiania urządzenia oraz poprosiliśmy opinię o produkcie. Naczelnik poinformował jedynie o tymczasowym problemie z doprowadzeniem prądu podczas instalacji. Wskazał, iż warto byłoby wprowadzić możliwość obracania wyświetlacza, co mogłoby jeszcze bardziej usprawnić użytkowanie. Na koniec zaznaczył, że bramka cały czas działa pełniąc funkcję prewencyjną i odciąża personel.

Urząd Będzin

Notujemy wszelkie uwagi i sugestie naszych klientów. Pomaga nam to udoskonalać produkty oraz przyczynia się do lepszego dopasowania do oczekiwań naszych partnerów.

Autor

Błażej Pancerz

Założyciel i Prezes firmy

Dzielący się na blogu bogatym doświadczeniem zarówno w pracy nad projektami sprzedażowymi jak i w pracy związanej z produkcją sprzętu medycznego. W życiu prywatnym mól książkowy i kolekcjoner płyt winylowych.

Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl