Pomagamy modernizować
placówki medyczne

Wywiad
Herb Będzina"

Wywiad

Starostwo Powiatowe w Będzinie

Patryk Trybulec – Naczelnikiem Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych

 

Co mówi Starostwo Powiatowe w Będzinie o bramkach do pomiaru temperatury?

W grudniu 2020 roku Starostwo Powiatowe w Będzinie zakupiło od nas 4 bramki do pomiaru temperatury. Postanowiliśmy porozmawiać na temat ich wykorzystywania z Patrykiem Trybulcem – Naczelnikiem Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych. Dowiedzieliśmy się, że połowa bramek została zainstalowana w budynkach Starostwa Powiatowego, a pozostałe, w ramach użyczenia, trafiły do podległego szpitala.

Urząd Będzin

Okazało się, że bramki nie tylko mierzą temperaturę ciała osób wchodzących. Pan Patryk Trybulec wskazał, że pomagają one w kontroli dostępu oraz zapanowania nad kolejką, która ustawia się przed urzędem – zwłaszcza przy wydziale komunikacji oraz geodezji, gdzie petentów jest sporo. Zwrócił także uwagę, iż odciążają personel, który do tej pory ręcznie mierzył temperaturę zwykłym termometrem, narażając się tym samym na bliski kontakt z drugą osobą. Obecnie praca została znacznie usprawniona.

Urząd Będzin

Zapytaliśmy naczelnika, czy zastosowanie bramek temperaturowych nie zwiększa kolejek i nie spowalnia pracy. W odpowiedzi usłyszeliśmy, iż urządzenie udało się ustawić w miejscu kontroli dostępu dla klientów urzędu i też pracowników. Pan naczelnik potwierdził, że działa to bardzo sprawnie, pracownik podchodzi, przykłada dłoń i przechodzi dalej. Portier, czy osoba kontrolująca obserwuje procedurę z daleka, a wcześniej musiała podchodzić indywidualnie do każdego petenta. Było to na pewno bardziej uciążliwe.

Urząd Będzin

Zapytaliśmy także, czy wystąpiły jakieś trudności podczas uruchamiania urządzenia oraz poprosiliśmy opinię o produkcie. Naczelnik poinformował jedynie o tymczasowym problemie z doprowadzeniem prądu podczas instalacji. Wskazał, iż warto byłoby wprowadzić możliwość obracania wyświetlacza, co mogłoby jeszcze bardziej usprawnić użytkowanie. Na koniec zaznaczył, że bramka cały czas działa pełniąc funkcję prewencyjną i odciąża personel.

Szpital Szpital Szpital

Notujemy wszelkie uwagi i sugestie naszych klientów. Pomaga nam to udoskonalać produkty oraz przyczynia się do lepszego dopasowania do oczekiwań naszych partnerów.

Autor

Filip Łopatecki

Product manager i specjalista ds. kontaktów z firmami produkcyjnymi.

Żywo zainteresowany wszelkimi nowinkami technicznymi i technologicznymi. Prywatnie zainteresowany motoryzacją i e- sportem.

Podobne artykuły

Straż

Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego

Czytaj więcej
Straż

Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka

Halina Śmieja, oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu

Czytaj więcej
Straż

W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję

Marzena Seledyn, oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

Czytaj więcej
Produkt dnia
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
Łóżko szpitalne regulowane elektrycznie
6 200,00 zł 5 740,74 zł
szt.
Kabina dezynfekcyjna
Kabina dezynfekcyjna
25 000,00 zł 20 325,20 zł
szt.
Automat do mierzenia temperatury
Automat do mierzenia temperatury
20 000,00 zł 16 260,16 zł
szt.
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl