Mobilny zamgławiacz akumulatorowy

9 000,00 zł 9000.00
(netto: 7 317,07 zł)
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

Mobilny zamgławiacz akumulatorowy

Bezprzewodowe oraz przenośne urządzenie do zamgławiania metodą suchej mgły pojazdów, pomieszczeń oraz otwartej przestrzeni publicznej.

Mobilny zamgławiacz akumulatorowy

Opis

Mobilny zamgławiacz akumulatorowy

AURUS to poręczny zamgławiacz akumulatorowy wykorzystujący metodę suchej mgły i aktywne cząstki substancji czynnej.Adresowany jest przede wszystkim do fumigacji pomieszczeń i powierzchni, gdzie nie ma możliwości użycia urządzenia sieciowego lub z napędem spalinowym. Bardzo dobrze sprawdza się przy odkażaniu pomieszczeń i pojazdów.

Wyrzut środka do 8 metrów

Mobilny zamgławiacz akumulatorowy

Długi czas pracy zamgławiacza oraz wyrzut dezynfekującej mgły na odległość 8 metrów umożliwiają bezproblemowe odkażanie trudnodostępnych miejsc i zakamarków. Niska waga urządzenia oraz kompaktowe wymiary pozwalają na komfortową pracę i wygodne zastosowanie nawet w małych pomieszczeniach, czy wąskich ciągach komunikacyjnych.

Prosty w obsłudze

Mobilny zamgławiacz akumulatorowyMobilny zamgławiacz akumulatorowy
Mobilny zamgławiacz akumulatorowy

Użytkowanie i konserwacja urządzenia nie wymaga specjalnych umiejętności. Wymiana filtra przebiega w bezproblemowy i sprawny sposób, bez użycia skomplikowanych narzędzi.

Wymienny akumulator i nakładki

Mobilny zamgławiacz akumulatorowy

Załączone nakładki umożliwiające zmianę wielkości emitowanych cząstek pozwalają na precyzyjne użycie, a dzięki wymiennemu akumulatorowi czas pracy urządzenia można znacznie wydłużyć.

Współpraca z różnymi płynami do zamgławiania

Mobilny zamgławiacz akumulatorowy

Zamgławiacz dostosowany jest do użycia różnych środków odkażających o szerokim spektrum działania – wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym oraz sporobójczym i jest niezastąpiony w sytuacjach zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego.

Dane techniczne

Zakres zamgławiania: 500 m³
Wielkość cząsteczki: 5-100 µ
Pojemność zbiornika: 2 l
Zużycie środka: 2 l /godz

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Dezynfekcja powietrza – którą z metod wybrać?

Czytaj więcej 1

Bezpłatne szkolenia z zakresu podstaw dezynfekcji

Czytaj więcej 1
 

Jak transportować zakażonych pacjentów?

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium