Materac przeciwodleżynowy

Dostępność: samolot - na zamówienie klienta
1 350,00 zł 1350.00
(netto: 1 250,00 zł)
ilość szt.
Termin realizacji:

Dostępny

W magazynie 6 szt.

Materac przeciwodleżynowy

VISTA 7 to materac zmiennociśnieniowy przeznaczony do ciągłej terapii przeciwodleżynowej z dodatkową funkcją trybu statycznego. Zaprojektowano go z myślą o pacjentach hospitalizowanych długoterminowo lub z podwyższonym ryzykiem powstania odleżyn, szczególnie tych o ograniczonych możliwościach poruszania się. Znajduje zastosowanie na niemal wszystkich oddziałach szpitalnych.

Opis

Vista 7 to prewencyjny materac przeciwodleżynowy o budowie rurowej przeznaczony do zapobiegania powstawaniu odleżyn i wspomagający leczenie odleżyn do III stopnia. System naprzemiennego napełniania komór zapewnia rotację ciśnienia w komorach, co pobudza ciało do ciągłych mikroruchów, poprawiając ukrwienie i dotlenienie skóry. W ten sposób nie tylko zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn, lecz także przyczynia się do redukcji napięcia mięśniowego i sztywności stawów. Mikrootwory i odpowiednia wentylacja zapobiegają poceniu się i odparzeniom. Pompa dostosowuje ciśnienie do wagi pacjenta, redukując nacisk na newralgiczne obszary poprzez optymalny rozkład jego ciężaru. Dodatkową zaletą jest niskociśnieniowy tryb statyczny idealny dla chorych z dużymi podrażnieniami i szczególnie wrażliwych na ból. System VISTA 7 charakteryzuje się niemal bezgłośną pracą, dzięki czemu nie zakłóca pacjentom snu. Należy go stosować w połączeniu z materacem piankowym.

Dane techniczne

Wysokość: 10 cm
Długość: 200 cm
Szerokość: 80 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 140 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

 

Jak wybrać materac przeciwodleżynowy

Czytaj więcej 1

Szkolenie na temat ran odleżynowych

Czytaj więcej 1
 

Specyfika produktów bariatrycznych

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl