Istnieje wiele metod i narzędzi, które pozwalają pozbyć się patogenów w pomieszczeniach. Najprostszą metodą jest zamgławianie z użyciem odpowiednich środków biobójczych – tym sposobem w krótkim czasie możemy zdekontaminować całe pomieszczenie, łącznie z jego wszystkimi zakamarkami. Dlaczego zamgławianie i zamgławiacze do dezynfekcji są takie dobre? Jest po prostu bardzo skuteczne i niedrogie. Fumigacja suchą mgłą charakteryzuje się niewielkim zużyciem substancji czynnych i w przeciwieństwie do popularnego ozonowania jest nieszkodliwa dla urządzeń elektrycznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne zamgławiacze, które są adresowane do wielu zastosowań. Metoda przeznaczona jest przede wszystkim do gabinetów, pomieszczeń biurowych, magazynów i innych użytecznych powierzchni zamkniętych. W ofercie występują stacjonarne i mobilne zamgławiacze z timerem. Ponadto oferujemy urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń w pełni automatyczne z możliwością programowania czasu zamgławiania w stosunku do kubatury pomieszczeń. Dysponujemy także urządzeniami do zamgławiania wielkopowierzchniowych przestrzeni z dyszami obrotowymi o 360°, umożliwiającymi dokładne dotarcie aktywnej suchej mgły w każdy zakamarek pomieszczenia.

Potrzebne Ci urządzenia do dezynfekcji ? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie

“Jednostka szukała urządzeń, które będą mogły dekontaminować duże pomieszczenia”

Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.

1

“Obecnie praca została znacznie usprawniona.”

Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl