Stół operacyjny regulowany elektrycznie

35 000,00 zł 45 000,00 zł 35000.00
32 407,41 zł 41 666,67 zł
ilość szt.
Termin realizacji: do 21 dni

Stół operacyjny regulowany elektrycznie

Stół operacyjny COMFORT służy do przeprowadzania zabiegów i operacji w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, kardiochirurgii, neurochirurgii, urologii, ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii urazowej i innych.

Stół operacyjny regulowany elektrycznie

Opis

Stół wykonany jest ze stali nierdzewnej z pełną regulacją elektryczną przeznaczony do wszelkiego rodzaju operacji i zabiegów. Znajduje zastosowanie na blokach operacyjnych, oddziałach ratunkowych oraz w salach do cięć cesarskich. Z powodzeniem jest również wykorzystywany w prywatnych klinikach i gabinetach medycyny estetycznej.

COMFORT to uniwersalny stół operacyjny

Ma zastosowanie w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, kardiochirurgii, urologii, ginekologii, i innych. Na wysoką funkcjonalność stołu wpływa duży wachlarz ustawień, m.in. wypiętrzenie lędźwiowe oraz elektryczny przesuw wzdłużny, co ułatwia dostęp operatorom i umożliwia uzyskanie specjalistycznych ułożeń ciała pacjenta.

Duży wachlarz ustawień stołu

Bogate wyposażenie standardowe i wysoka kompatybilność z wyposażeniem opcjonalnym

COMFORT jest ceniony ze względu na bogate wyposażenie standardowe, w skład którego wchodzą: podłokietniki, pozycjonery boczne, podnóżki, ramka ekranu. Stół ma wbudowany akumulator oraz specjalistyczne materace o właściwościach przeciwodleżynowych z pamięcią kształtu, co znacznie poprawia komfort pacjentów. Stół operacyjny opcjonalnie może zostać doposażony w materac grzewczy o dostosowanej długości, wszelkiego rodzaju stoliki zabiegowe, wielofunkcyjne oraz stolik chirurgiczny do instrumentowania MAYO. Bardzo dużą zaletą tego stołu jest optymalny stosunek jakości do ceny.

Dane techniczne

Wysokość: 70-100 cm
Długość: 208 cm
Szerokość: 55 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 200 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

Ogrzewanie pacjenta jako metoda zapobiegania niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej

Czytaj więcej 1

Nowa realizacja! Wojewódzki Szpital im. Mikołaja Kopernika w Łodzi

Czytaj więcej 1
 

Firma Egerton związana umową z Siemens Healthcare

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium