Opcje przeglądania
Termin realizacji

Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia oddziału szpitalnego, ale to materac jest najważniejszym elementem wyposażenia szpitalnych łóżek. Odpowiednio wybrany materac, dopasowany do potrzeb pacjenta, ma duży wpływ na jego komfort, a niekiedy wręcz na stan jego zdrowia. Chodzi tu zwłaszcza o specjalistyczne materace przeciwodleżynowe, które przeciwdziałają podrażnieniom i zmianom martwicowym u pacjentów długo leżących, leżących pod respiratorem lub hospitalizowanych. 

Bariatryczny system przeciwodleżynowy Bariatryczny system przeciwodleżynowy
Cena: 25 000,00 zł (netto: 23 148,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Materac przeciwodleżynowy Materac przeciwodleżynowy
Cena: 1 350,00 zł (netto: 1 250,00 zł )
szt.
zobacz więcej
System przeciwodleżynowy System przeciwodleżynowy
Cena: 10 800,00 zł (netto: 10 000,00 zł )
szt.
zobacz więcej
System przeciwodleżynowy System przeciwodleżynowy
Cena: 3 750,00 zł (netto: 3 472,22 zł )
szt.
zobacz więcej

Pomagają tam, gdzie zwykły materac mógłby zaszkodzić. Mikrootwory i odpowiednia wentylacja zapobiegają poceniu się i odparzeniom, a ciche, dyskretne działanie całego systemu przeciwodleżynowego sprawia, że sen i odpoczynek pacjenta nie są zakłócone.

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium