Fotel do chemioterapii

Dostępność: kołowy - na zamówienie klienta
15 000,00 zł 15000.00
(netto: 13 888,89 zł)
ilość szt.

Fotel do chemioterapii

DIASIT to fotel zaprojektowany na potrzeby onkologii i chemioterapii regulowany elektrycznie i sterowany pilotem, z możliwością całkowitego rozłożenia do formy stołu zabiegowego.

Opis

Fotel jest przeznaczony do prowadzenia dializ, chemioterapii czy wykonywania przetoczeń krwi. Z uwagi na możliwość jego całkowitego rozłożenia do formy stołu zabiegowego jest także wykorzystywany do niewielkich zabiegów w chirurgii ogólnej oraz plastycznej, a także w okulistyce. DIASIT cechuje się w pełni elektryczną regulacją, a sterowanie wszystkimi funkcjami, w tym ratunkowymi i przechyłami TB/ATB, odbywa się bezwysiłkowo za pomocą pilota. Niewielka wysokość minimalna ułatwia siadanie niskim i starszym pacjentom. Fotel wyposażono w komfortowe, szerokie podłokietniki, które w razie potrzeby można całkowicie usunąć. Zastosowanie tapicerki wypełnionej termoodkształcalną pianką o właściwościach przeciwodleżynowych zapewnia pacjentom maksymalny komfort, dzięki czemu przebywanie w fotelu niekiedy przez kilkanaście godzin nie jest dla nich uciążliwe. Konstrukcja fotela jest wykonana ze stali galwanizowanej malowanej proszkowo i pokryta tworzywem antybakteryjnym, co ułatwia czyszczenie i umożliwia szybką dezynfekcję po każdym zabiegu.

Fotel chemioterapia
Fotel chemioterapia
Fotel chemioterapia
Fotel chemioterapia

Dane techniczne

Wysokość: 60-80 cm
Długość: 168 cm
Szerokość: 102,5 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 180 kg

Produkty powiązane

Sprawdź materiały na naszym blogu

Ogrzewanie pacjenta jako metoda zapobiegania niezamierzonej hipotermii śródoperacyjnej

Czytaj więcej 1

Nowa realizacja! Wojewódzki Szpital im. Mikołaja Kopernika w Łodzi

Czytaj więcej 1
 

Firma Egerton związana umową z Siemens Healthcare

Czytaj więcej 1
 

Autorski blog naszej firmy Egerton sp. z o.o.

Blog „Od fabryki do kliniki” stanowi przestrzeń umożliwiającą poznanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz służącą do wymiany informacji – zarówno dla specjalistów zajmujących się aparaturą medyczną, jak i użytkowników tych produktów.

Czytaj więcej 1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl