Balkonik bariatryczny

Dostępność: kołowy - na zamówienie klienta

Dostępność produktu, cena oraz specyfikacja techniczna dostępna po zalogowaniu/rejestracji do systemu.

Balkonik bariatryczny

Opis

Balkonik został zaprojektowany i stworzony wyłącznie dla użytkowników bariatrycznych, przeznaczony jest głównie do użytku w domach opieki oraz szpitalach. Jest niezwykle wytrzymały i stabilny a tym samym lekki i łatwy do złożenia i manewrowania.Mieści się przez drzwi oraz do samochodów.

Balkonik został zaprojektowany i stworzony wyłącznie dla użytkowników bariatrycznych, przeznaczony jest głównie do użytku w domach opieki oraz szpitalach. Jest niezwykle wytrzymały i stabilny a tym samym lekki i łatwy do złożenia i manewrowania.Mieści się przez drzwi oraz do samochodów.

Balkonik XXL-Rehab Stand Tall ma 2 wbudowane uchwyty z boku, które pozwalają użytkownikowi wstać małymi krokami z łóżka lub krzesła, mając pełną kontrolę nad sytuacją. Minimalizuje to ryzyko upadku, a tym samym minimalizuje ryzyko odniesienia obrażeń przez opiekuna lub samego pacjenta. Oparcia rąk mają regulowaną szerokość oraz kąt, zapewniając użytkownikowi optymalne wsparcie.

Ponadto balkonik ma wiele kombinacji uchwytów i łatwą ich regulację, wszystko po to, aby ułatwić manewrowanie. Hamulce są zamontowane na uchwycie są przydatne nie tylko podczas postojów, ale także do regulacji prędkości oraz przy skręcaniu. Hamulce można zablokować, np. podczas wstawania czy siadania. Szerokie opony balkonika zapewniają płynną jazdę.

Balkonik XXL-Rehab Stand Tall to wielofunkcyjna pomoc. Może służyć do chodzenia, pomocy przy zmianie pozycji z siedzącej do stojącej, jest bezpieczny w użytkowaniu, daje niezależność i posiada opcjonalnie może zostać wyposażony w wieszak na kroplówki i worek na mocz.

 

 

 

Balkonik bariatryczny

Opieka serwisowa i wsparcie

Skorzystaj z usługi serwisu sprzętu medycznego. Wybierz dogodną formę współpracy. Zapoznaj się z ofertą części zamiennych i szkoleń z zakresu obsługi urządzeń medycznych.

Serwis

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Napisz, czego szukasz

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Porozmawiaj z naszym doradcą

Administratorem danych osobowych jest Egerton sp. z o.o. Ul. Legnicka 21, 41-811, Zabrze, Nip: 6482773837, Regon: 36121664800000 Podane dane osobowe będą wykorzystywane przez administratora wyłącznie w celach kontaktowych.

Poznaj opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie
Opinie

“Pomoc i poprawa opieki zdrowotnej dla pacjentów z otyłością.”

Program KOS-BAR zakłada całościowe, kompleksowe podejście do leczenia pacjenta.

1
Opinie

“Omówienie kwestii chirurgicznego leczenia otyłości według rozporządzenia ministra zdrowia.”

Omówienie kwestii chirurgicznego leczenia otyłości według rozporządzenia ministra zdrowia z dnia 12 października 2018 r.

1

“Pacjentki bardzo chwalą nowe łóżka”

Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.

1

“W Egertonie zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuję”

Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.

1
Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych
logo
Produkty zgodne z rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych dyrektywy 20201/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl