Sprzęt oraz meble medyczne dostosowane do osób z nadwagą stają się coraz częściej standardowym wyposażeniem szpitali. Dla zapewnienia należytego bezpieczeństwa każda jednostka powinna posiadać urządzenia, które umożliwią udzielenie pomocy oraz wykonanie niezbędnych procedur przy pacjentach bariatrycznych. Dlatego tak ważne są łóżka, podnośniki, czy wózki przeznaczone dla osób o zwiększonej wadze i niestandardowych wymiarach.

Sprzęt bariatryczny charakteryzuje się nie tylko zwiększonym udźwigiem i wymiarami. To przede wszystkim przemyślane rozwiązania pomagające personelowi w codziennych procedurach medycznych oraz pielęgnacyjnych. To bezpieczeństwo oraz ergonomia pracy. Bariatria jest prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny, która potrzebuje dla swojego wsparcia dedykowanych rozwiązań sprzętowych oraz holistycznego podejścia do pacjenta.

Polska firma rodzinna
Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl