BARIATRIA WAGA_3.jpg
  • nowość

Waga

Dostępność: samolot - na zamówienie klienta
9 999,00 zł 9999.00
(netto: 9 258,33 zł)
ilość szt.
Dostępność
Termin realizacji:

35 dni

Waga

Coraz częściej dochodzi do sytuacji, w której trzeba zważyć osobę z nadwagą. Problem można rozwiązać przy pomocy wagi bariatrycznej przeznaczonej do zadań specjalnych, której zakres znacznie przekracza 300 kg. Przestronny podest i intuicyjne sterowanie ułatwiają korzystanie z urządzenia.

  • Stabilny i wiarygodny pomiar
  • Wygodne sterowanie
  • Nie tylko waga

Opis

Waga bariatryczna
Waga bariatryczna

Stabilny i wiarygodny pomiar

Nie ma obawy o precyzyjny pomiar, nawet najcięższych pacjentów – aby zminimalizować błędy pomiarowe, przyrząd został zaopatrzony w cyfrową niwelację drgań – platformy i pacjenta. Dlatego urządzenie sprawdzi się na wszystkich oddziałach szpitalnych, szczególnie tam, gdzie niezbędny jest szybki i precyzyjny pomiar masy ciała pacjenta np. w celu dobrania dawki leku.

Waga bariatryczna

Wygodne sterowanie

Dobrze leżący w dłoniach panel sterowania, z pokaźnym wyświetlaczem LCD dostarcza wszystkich niezbędnych informacji. Stabilny podest, szczególnie ważny dla pacjentów z nadwagą, zapewnia bezpieczeństwo i precyzyjny pomiar.

Waga bariatryczna

Nie tylko waga

Poza podstawową funkcją, urządzenie można opcjonalnie doposażyć w cyfrowy wzrostomierz dający możliwość automatycznego obliczania wskaźnika BMI. Waga w standardzie dysponuje pamięcią wewnętrzną do przechowywania danych pomiarowych oraz zasilaniem akumulatorowym pozwalającym na użytkowanie z dala od sieciowych źródeł zasilania.

Dane techniczne

Wymiary platformy: 61x61 cm
Maksymalne obciążenie: 350 kg
Dokładność pomiaru: 0,2 kg
Waga urządzenia: 20 kg

Produkty powiązane

Jesteśmy członkiem Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych.
Urządzenia do dezynfekcji posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
logo
Wszystkie produkty mające status wyrobu medycznego są oznakowane znakiem CE potwierdzającym zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC Dotyczącej wyrobów medycznych. Znanej jako MDD.
logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium