Dostęp do treści jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzący obrót wyrobami medycznymi. Jeśli jesteś profesjonalistą, kliknij przycisk "Zostaje na stronie", aby zapoznać się z treścią strony.
ZENVA to urządzenie do dekontaminacji powietrza w różnego rodzaju pomieszczeniach. W warunkach domowych i budynkach użyteczności publicznej umożliwia stały dopływ czystego mikrobiologicznie powietrza. W placówkach medycznych, w tym w specjalistycznych salach szpitalnych o podwyższonym rygorze sanitarnym, zapewnia ochronę epidemiologiczną personelowi oraz pacjentom.
Zenva znajduje się w absolutnej czołówce jeśli chodzi o wydajność. Jest w stanie oczyszczać powietrze w miejscach o dużym zagęszczeniu osób, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo w sytuacjach zagrożenia epidemicznego.
Zenva wytwarzana jest na liniach produkcyjnych przeznaczonych dla zaawansowanego sprzętu na bloki operacyjne. Podlega zatem wymagającym procedurom jakościowym i badawczym, takim samym jak na przykład lampy operacyjne, czy systemy gazów szpitalnych.
Zenva niszczy więcej cząstek unoszących się w powietrzu niż urządzenia konkurencyjne. Została przebadana przez niezależne laboratorium pod względem skuteczności. Posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH).
Więcej o tym, czym jest dekontaminacja powietrza i jak dezynfekuje się pomieszczenia szpitalne, dowiesz się tu: Dekontaminacja medyczna pomieszczeń szpitalnych
Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na nasz blog
Dezynfekcja a sterylizacja – różnice
Dekontaminacja medyczna pomieszczeń szpitalnych
Opinia Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny na temat ozonowania
więcej…
Maksymalna wielkość pomieszczenia: | 150 m³ |
Wydajność: | 1500 m³/h |
Wymiary: | 52x45x180 cm |
Waga: | 65 kg |
Zdzisław Olejniczak, specjalista ds. programowych Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa opolskiego.
1Patryk Trybulec – Naczelnik Wydziału Zdrowia i Organizacji Pozarządowych w Starostwie powiatowym w Będzinie.
1Halina Śmieja, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu nr 2 w Bytomiu.
1Marzena Seledyn, pielęgniarka oddziałowa w Szpitalu powiatowym w Szczytnie.
1